Sarten Ambalaj Personel Alımı ve İş İlanları 2023

sarten

Sarten Ambalaj personel alımı yapacak!

Sarten Ambalaj iş başvurusu yaparak sizde Sarten Ambalaj ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. Sarten Ambalaj personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Sarten Ambalaj eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Sarten Ambalaj insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

SARTEN, Metal ambalaj üretimine 20 Mart 1972 yılında Çorlu fabrikasında başlamıştır. Büyüyen Türkiye pazarında müşterilerinin ihtiyaçları karşılamak üzere SARTEN yeni fabrikalar açtı. SARTEN büyüme stratejisi parelelinde bugün Silivri, Gebze , Karacabey, Gemlik ,Manisa, Ayvalık ve Adana yörelerinde toplam 12 fabrikaya sahip bulunmaktadır. Bu fabrika yatırımları, SARTEN’in müşteri odaklı stratejisi paralelinde müşterilerin fabrikalarının yoğun olarak kümelendiği yerlerde yapılmıştır. SARTEN’in ürün pörtföyünde Metal Ambalajlar, Kavanoz Kapakları ve Plastik ürünler yer almaktadır.

SARTEN Metal ambalajda konserve, yemeklik yağ, aerosol, zirai ilaç, madeni yağ, boya gibi farklı sektörlere üretim yapmaktadır.

SARTEN Plastik ambalajda PET, PE ve PP hammaddelerinden yapılan üretimler ile madeni yağ, zirai ilaç (COEX), boya, ketçap (COEX), süt ürünleri, temizlik malzemeleri ve kozmetik sektörlerine hizmet vermektedir.

Başvuru için tıklayın.

3 Comments

  1. İzmir aliağada ikametgah etmekteyim aktif olarakcalışmaktayım foklitoperatörüyüm sizlerle calışmak istiyorum gerekirse manisaya taşına bilirim

  2. saruhanlıda ıkametgah edıyorum manısaa olan fabrıkanızda kaynakcı yada portıfı olarak alısmak ısterım 1ka yıl once fabrıkanıza gelmıs ambalaj bolumunuzde pet havalandırma sıstemı yapmıstık

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*