Sandoz Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Sandoz Personel Alımı

Sandoz personel alımı arttırılarak, insanların tedavilerinde kullanılan ilaçların üretimlerinin arttırılması hedeflenmektedir. Dünyanın en büyük ilaç tedarikçisi ve üreticisi konumunda olan firma, kaliteli bir sağlık hizmetine sürdürülebilir erişim sağlar. Mevcut 26.000’den fazla çalışan kapasitesinin genişletilmesi amacıyla Sandoz eleman alımı yapılmaktadır.

Dünya genelinde eşdeğer ilaç alanında liderlik vasfını sürdüren şirket, son verilere göre 1.100 adet molekülden oluşan küresel bir portföy sunmaktadır. Anti-enfektif, transplantasyon ilaçlar ve oftalmik ürünlerin yanı sıra biyobenzer ilaçlarda da dünya çapında lider pozisyondadır.

Bu nedenle Sandoz işçi alımı sık sık yapılmaktadır. Şirketin vizyonu; tüm kıtalarda bireylerin sağlık hizmetlerine her zaman erişebilmektir. Bu nedenle yüksek kalitede ve uygun maliyette ürün üretimine önem veren firma, geleneksel kalıpların dışında pazara yenilikçi teknolojileri de sunmaktadır.

Sandoz Personel Alımı

Sandoz Çalışma Şartları

Eşdeğer ilaç pazarında önemli bir farklılık yaratmaya çalışan Sandoz çalışma şartları, özellikle dinamik ve kendini geliştirebilecek kişiler için uygundur. MT programı mevcut olduğu için sıcak, samimi ve prensipli bir şirketin bünyesinde görev almak isteyenlerin kesinlikle denemesi gereken bir firmadır.

Sandoz maaşları ise personel pozisyonuna göre değişmekle birlikte asgari ücret ile 10 bin TL arasında değişmektedir. Firmanın yenilik, performans, dürüstlük, cesaret, kalite ve işbirliği değerlerine uygun bir şekilde çalışan kişiler kolaylıkla kıdem atlayabilmektedir.

Firma herhangi bir üst sınıf pozisyonda açık oluştuğunda; öncelikle kendi bünyesindeki çalışanlarını değerlendirmeye almakta ve gerekli kriterleri sağlayan bir personel bulunmadığında dış kaynaklara yönelmektedir.

Sandoz İş İlanları

Novartis Grubunun bir parçası olan Sandoz iş ilanları; şirketin web sitesi ile iş bulma sitelerinde yayınlanmaktadır. Bu nedenle açık pozisyonlar, eğitim ve sosyal haklar, tazminatlar ve işten ayrılma süreci, İnsan Kaynakları değerlendirmesi, ödüller ve performans kültürü gibi konularda detaylı bilgi almak isterseniz www.sandoz.com.tr adresini incelemenizi öneririz.

Güncel iş ilanları içerisinde en sık aranan pozisyonun tıbbi tanıtım sorumlusu olduğu görülmektedir. Bu nedenle firmanın bünyesinde ilgili pozisyonda çalışmak isterseniz, 1650 TL ile 2500 arasında net maaş alacağınızı ve Sandozbaşvuru sonrasında işçi çalıştırma haklarından yararlanabileceğinizi unutmayınız.

Ancak bu pozisyonun gerektiği şartlara uygunluk sağlayamıyorsanız; Deva, Pfizer, Med-İlaç, Eczacıbaşı ve Novartis personel alımı ilanlarıyla kariyer hayatınıza yön verebileceğinizi hatırlatalım…

Sandoz İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Sandoz iş başvuru formu şirketin kariyer sayfasında bulunmamaktadır. Bu nedenle açık pozisyonlara, kariyer siteleri aracılığıyla başvuru yapmanız gerekmektedir. Ayrıca hem ülkemizde, hem de dünya çapında Sandoz engelli alımı gerçekleştirilerek de, engeli olan bireylere iş fırsatları sunulmaktadır.

2 Comments

  1. Merhaba sandozda çalışıyorum askeri ücret vermiyorlar kendi bünyesinde yüksek maaş
    Dışarıda gelen taşeron işçiler geçici çalıştırılıyor ve çıkarken tazminat alamıyor taşeron işçileri taşeron tarafından SSK yapiliyor

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*