Şamil Saat Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Şamil Saat’te çalışmak isteyen adaylara müjde. Şamil Saat bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Şamil Saat personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

1995 senesinde küçük bir işletme olarak Manavgat’ta kurulan Şamil Saat, Techno Sport Watch Türkiye distribütörlüğünü de yapmaktadır. Firma içerisinde çok sayıda personel olup, firma yeni iş ilanları da yayınlar.

Şamil Saat

Şamil Saat İş İlanları

Şamil Saat, saat üzerine sunduğu koleksiyonlarla dikkat çekmektedir. Her geçen gün büyümesine devam eden firma, yılın farklı dönemlerinde iş ilanları açarak personel ihtiyacını giderir. Bunları kaçırmamak için adaylar, kariyer sayfalarını kaçırmadan takip etmelidir.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Satış Temsilcisi Antalya, Isparta

Günümüzde Kariyer.net, SecretCV.com, Yenibiris.com, LinkedIn gibi sayfalar oldukça sık kullanılır. Dolayısıyla Şamil Saat de önümüzdeki dönemlerde buralara ilan verebilir. Başvurmak istiyorsanız, bunlar güncel olarak incelenmeli, kaçırılmamalıdır.

Nasıl Başvurulur?

Kariyer sitelerinde iş başvurusu yapmak oldukça kolaydır. Ancak öncesinde dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Bunlardan bir tanesi üyeliktir. Eğer Şamil Saat tarafından ilan açılan sitede hesabınız yoksa başvuru işlemlerine başlanamaz. Dolayısıyla bu sağlandıktan sonra özgeçmiş oluşturulur. 

Ancak zaten üye olan kişilerin bunları yapmasına gerek yoktur. Kullanıcı adı ve şifreyle giriş yaptıktan sonra, özgeçmiş güncellemek yeterli olur. Bunun nedeni ise başvuru sırasında bu bilgilere bakılmasıdır. Eğer CV sizi tam yansıtmıyorsa, Şamil Saat yetkilileri de eksik bilgilendirilmiş olur. Bu durum da geri dönüş alamamanıza neden olabilir. 

Bu gibi maddelere dikkat ettikten sonra başvuru oldukça kolaydır. Sadece Şamil Saat’ın açtığı ilana gelinerek, başvuru yapılır. Saat sektörü içerisinde çok sayıda departman olup, bunlardan bazıları şöyle verilebilir;

 1. Satış
 2. Muhasebe
 3. Pazarlama
 4. Depo / Antrepo
 5. Lojistik
 6. Diğer 

Saatçilik sektöründe çalışan personelin, görev aldığı alanlar ise şöyledir;

 1. Satış
 2. Pazarlama
 3. Hizmet
 4. İthalat / İhracat
 5. Muhasebe

Sektörde çok sayıda departman ve personel olması, personelin mezun olduğu bölümleri de farklılaştırmaktadır. Bunlardan bazıları şöyledir;

 1. İşletme
 2. İktisat
 3. Dış Ticaret (MYO)
 4. Kamu Yönetimi
 5. Maliye

Şamil Saat personeli olmak istiyorsanız, firmanın ihtiyacının yılın farklı dönemlerinde ortaya çıkabileceği bilinmelidir. İş ilanlarının kapanma tarihi de olduğu için adaylar gerekli incelemeyi her gün yapmalıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*