Salihli Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Salihli Belediyesi Personel Alımı

1927 yılında Saruhan Sancağı’nın adının değiştirilmesinden sonra Manisa’ya bağlanan Salihli, bugün Manisa’nın en büyük ilçelerden biri durumundadır.

Salihli Belediyesi yetkilileri, hızlı ve etkin hizmet anlayışı ile tarihine, kültürel mirasına ve doğal zenginliklerine sahip çıkan, erişilebilir, halkının huzur ve refahını arttırmak için yorulmadan çalışan bir ekip ile birlikte çalışma kültürünün egemen olduğu modern bir kent oluşturmak hedefinde olduklarını belirtmektedirler.

Bu hedefleri ışığında vatandaşlarına hizmet sağlayan kurum, destek hizmetleri, insan kaynakları zabıta müdürlüğü, temizlik işleri gibi birimlerinde yeni elemanlara ihtiyaç duyması sebebiyle deneyimli, deneyimsiz ve engelli personel alımı yapacak.

Salihli Belediyesi Personel Alımı

Salihli Belediyesi İşçi Alımı

Salihliyi çağdaş bir kent ve tüm alanlarda modern yatırımların yapıldığı bir cazibe merkezi haline getirmek için çeşitli yatırımlar yapan kurum, bu yatırım alanlarında çalıştırmak üzere işçi alımı yapacağı gibi, yönetim birimlerinde çalıştırmak üzere memur alımı yapacak.

Kadrosundaki bütün personellerine statü ayrımı gözetmeksizin 08.00 ile 17.00 saatleri arasında mesai uygulayan kurum, çalışanlarının maaşlarını niteliklerine göre adil bir şekilde belirlemektedir.

Salihli Belediyesi Memur Alımı

Salihli Belediyesi memur alımı konusunda titiz bir şekilde çalışma yürütmektedir. Hizmet kalitesini yükseltmek için “memur” statüsündeki alım işlemlerini de sürekli olarak yapmaktadır. Bu nedenle açık olan pozisyonlara başvuru yapmak için müracaat tarihlerini geçirmemeniz çok önemlidir!

Yakın zamanda yeni memur alımlarının da yapılacağı tahmin edilen Belediye, kimi memur kadro alımlarında ise KPSS şartı koymaktadır. Bu nedenle memur adaylarının önceki alımları inceleyerek, fikir edinmelerini öneriyoruz. Bu sayede yeni alımlar için söz konusu kriterleri sağlamak daha kolay olacaktır ve adaylar belirtilen kriterleri yerine getirerek, kurum bünyesinde memur olma şanslarını arttırmış olacaklardır.

Makale Yazarak Para KazanmakSalihli Belediyesi İş İlanları

Tarihi, tarıma elverişli toprakları, termal enerjiye dayalı seraları, hızla gelişen Organize Sanayi Bölgesi ve turizm yatırımları ile öne çıkan Salihli’yi bütün varlıkları ile birlikte kalkındırmak isteyen Salihli Belediyesi, bu sebeple kadroya almayı planladığı personelleri için resmi internet sitesi üzerinden iş ilanı yayınlayacak.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci
 • İtfaiye eri

Salihli Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Resmi internet sitesini aktif olarak kullanan belediyelerden bir tanesi olan Salihli Belediyesi, personel alımlarını da genellikle internet sitesi aracılığıyla yönetmeyi tercih etmektedir.

Bu bağlamda Salihli Belediyesi’nde sözleşmeli işçi ya da taşeron işçi olmak isteyenlerin belediyenin internet sitesinin sık sık ziyaret ederek yayınlanması beklenen iş ilanlarını takip etmeleri gerekmektedir. Çalışmak istediği birimde kadro açıldığını gören adayların bu birim için yayınlanan iş başvuru formunu doldurmaları ya da belediyenin ortak çalıştığı taşeron şirketler üzerinden iş başvurusu yapmaları gerekmektedir.

Belediye kadrosuna memur olarak dâhil olmak isteyenlerin ise KPSS sınavına girerek ÖSYM tarafından belediye kadrosuna yerleştirilmesi gerekmektedir.

Bilgi için tıklayın.

Salihli İş İlanları

Manisa’nın en gelişmiş ilçesi konumunda olan Salihli, birçok işletmenin mevcut olduğu bir yerleşim yeridir.

Buna bağlı olarak da Salihli iş ilanları sayesinde yerleşik halka ve üniversite için ilçeye gelen öğrencilere istihdam sağlanmaktadır.İş ilanlarına kariyer siteleri üzerinden ve iş-işçi bulma kurumları aracılığıyla ulaşabilirsiniz…

Güncel Salihli iş ilanları

 • Depo Sorumlusu
 • Makine Bakım Sorumlusu

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Salihli iş ilanlarına bakabilirsiniz.

3 Comments

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*