Safa Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Safa Hastanesi personel alımı yapacak!

Safa Hastanesi iş başvurusu yaparak sizde Safa Hastanesi’ın gücünden güç alabilirsiniz. Safa Hastanesi personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Safa Hastanesi eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Safa Hastanesi insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Misyonumuz

İnsan sağlığının önemini unutmadan, zihinlerde yerleşik ayrımların tamamını reddederek, her an tazelenen şevk ve bilgiyle ekonomik kaygıları asla öne çıkarmadan,hastalarımız için,gereksiz külfetler oluşturacak tüm niyet ve mekanizmalardan arınmış olarak hevesle ve özveriyle insana ve insan sağlığına hizmet vermek için varız.

Vizyonumuz

Her kesitte en üstün kaliteyi yakalamak gayretiyle,modern tıbbın sunduğu tüm imkanlardan yararlanarak ortak hedef ve beklentileri karşılayan lider bir kuruluş olmaktır. 

Kalite Politikamız

Sürekli gelişim ve yeniliğe odaklı, güncel teşhis ve tedavi yöntemlerini kullanarak, mevzuatlara uygun, bilinçli ve güler yüzlü personel ile ekonomik, hızlı ve çağdaş sağlık hizmetinin öncüsü olmaktır.

Genel başvuru için tıklayın.

Açık Pozisyonlar için tıklayın.

6 Comments

  1. Bende hastanenizde hizmetli çaycı yemekhane işlerinde çalışmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

  2. hastanenizde hasta bakıcılı ,asistanlık olarak çalışmak isterim. Yakin zamanda calismak dilegiyle saygılarımla

  3. hastanenizde hasta bakıcılı ,asistanlık olarak çalışmak isterim.kendi işim gibi çalışmayı severim.saygılarımla.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*