Retaş Royale Personel Alımı ve İş İlanları 2022

retas-royale-personel-alimi

Retaş Royale personel alımı yapacak!

Retaş Royale iş başvurusu yaparak sizde Retaş Royale’ın gücünden güç alabilirsiniz. Retaş Royale personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Retaş Royale eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Retaş Royale insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Retaj 2004 yılında, mülklerin alımı, satımı, kiralaması ve yönetimi konularında çözüm üreten gayrimenkul geliştirme şirketi olarak Doha’da kuruldu.

O zamandan beri , Katar’daki gayrimenkul ve konaklama sektöründe tanınmış bir isim olma hedefini gerçekleştirdik. Şirketimiz şu anda, Katar ve Körfez piyasalarında, emlak geliştirme ve yönetimi, proje yönetimi, gayrimenkul ve konaklama/ağırlama hizmetlerinde önemli bir rol oynamaktadır.

Şu anda diğer Körfez İşbirliği Konseyi coğrafyasında genişleme arayışı içindeyiz. Tüm Retaj yatırımları ve işletmeleri İslam Şeriat kuralları ile uyumludur.

Misyon
Geleneksel Arap konukseverliğini ve hizmet sunumunu tekrar hayata geçirmek ve bir numaralı işveren ve önde gelen konaklama işletme grubu olarak tanınmak

Vizyon
Paydaşlarına maksimum finansal getiri sağlama yanında, süreklilik arzeden üstün kaliteli ürünler ve istisnai geleneksel Arap müşteri hizmetleri vererek, müşterilerine yenilikçi hizmet konsepleri sağlamak arzusu ile şekillenen Retaj konukseverliği, kendisini lider uzman konaklama/ağırlama işletmesi olarak konumlandırmayı hedeflemektedir.

Başvuru için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*