Procter & Gamble Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Procter & Gamble personel alımı yapacak!

Procter & Gamble iş başvurusu yaparak sizde Procter & Gamble ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. Procter & Gamble personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Procter & Gamble eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Procter & Gamble insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Şirket felsefesinin temellerini oluşturan değerlerini koruyarak büyüyen ve gelişen P&G, kendine özgü önemli ilkeler yaratmıştır. P&G’nin bu ilkeleri (Amacı, Temel Değerleri ve Prensipleri) tüm çalışanlarımızca paylaşılmaktadır.

P&G’nin amacı, ortak hedefimize ulaşmak için bize her gün ilham verir.

Amacımız bizi ortak hedefimiz ve büyüme stratejilerimiz çatısında bütünleştirir. Amacımız güçlüdür; her gün tüketicilerin yaşamlarına dokunacak ve yaşamlarını iyileştirecek çözümler ve ürünler geliştirerek, dünyanın daha fazla yerinde, daha geniş alanlarda büyümek için bizi geliştirir.

Kurumsal kültürümüz ise bu amacı bir adım daha öteye taşır; içinde bulunduğumuz toplumun yaşamlarını daima ileriye taşımak için fırsatları değerlendirir. Bu amacımız doğrultusunda, gereksinim içindeki 0-13 yaş çocuklara yönelik programların gerçekleştirildiği Global Yardım Platformu ”Yaşa, Öğren ve Başar” ile çocukların yaşamını iyileştirecek çözümler bulmaya çalışmaktadır. Darüşşafaka Cemiyeti ile ortaklaşa yürütülen “Hayalden Gerçeğe” programı, Migros ile ortaklaşa yürütülen Özel Olimpiyatlar bu programlara örnek olarak gösterilebilir. P&G Türkiye, “Yaşa, Öğren ve Başar” Global Yardım Platformu ile yılda 2 milyon çocuğun yaşamına dokunmaktadır…

P&G çalışanları; içeriden terfinin, güvenin ve deneyimlerin esas olduğu kurumsal kültür çerçevesinde bu tek amaç çatısında toplanır.

Türkiye pazarına 1987 yılında giren P&G, etkinlik alanını 1998’den bu yana 70 milyonu aşkın tüketicisiyle çok hızlı gelişen bir pazar olan Kafkasya ve Orta Asya Cumhuriyetleri’ni kapsayacak şekilde genişleterek bölgesel bir merkez fonksiyonu üstlenmiş konumda. P&G Türkiye yaklaşık 900 çalışanıyla bugün, CEEMEA (Orta ve Doğu Avrupa, Ortadoğu, Afrika) bölgesinde P&G’nin doğrudan faaliyette bulunduğu toplam 52 ülke arasında 3. ve P&G Global alt şirketler sıralamasında da 13. sırada yer alıyor.

23 yıldır Türkiye’ye 550 milyon doları aşan fiziksel yatırım yapan P&G; Türkiye’de toz deterjan, hazır çocuk bezi, hijyenik ped ve çamaşır suyu üretim tesisleri ve dağıtım merkezi ile faaliyetlerini sürdürüyor. P&G Türkiye’nin, toplam 25 ülkeye yaptığı ihracat 14 yılda 1,5 milyar doları buldu. P&G Türkiye, yaptığı çalışmalarla T.C. Başbakanlık Dış Ticaret Müsteşarlığı tarafından verilen ihracat ödüllerinde “Kağıt, Karton, Ambalaj ve Kırtasiye Ürünleri” kategorisinde 9 kez birincilik ödülü aldı.

Bugün faaliyette bulunduğu kategorilerde lider konumda 24 markası ile Türkiye’nin en büyük temizlik, ev bakım, kadın hijyen ürünleri ile bebek bakım ürünleri üreticileri arasında yer alan P&G Türkiye, güzellik ve kişisel bakım kategorisinde de lider şirketler arasındadır.

Başvuru için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*