Peugeot Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Başlıklar

Peugeot Personel Alımı

Peugeot personel alımı ilanları kariyer.net üzerinden çalışan adaylarına ulaştırılmaktadır. Şirketin bünyesinde çalışanlar Türkiye birimi başta olmak üzere eğer kariyerlerinde başarıyı yakalarlarsa Peugeot Global kapsamında da çalışma fırsatı yakalayabilirler. Bu da çalışanların belirli bir seviyeye ulaştıklarında, yurt dışında çalışabilecekleri anlamına geliyor.

Marka birçok pozisyonda alım yapıyor. Bunun yanında çeşitli üniversitelerin ilgili bölümlerinde düzenlediği etkinliklerle başarılı öğrencileri firma bünyesinde yetiştirmek sözüyle istihdam listelerine dâhil ediyor.

Peugeot işçi alımı sonrasında bireylerin, performans ve çalışma ahlakları beğenildiği takdirde maaş ve izin konusunda büyük esneklikler tanınıyor. Çalışanlarına sosyal hizmetler noktasında da destek sağlayan şirket, bünyesinde sosyal aktiviteler düzenleyerek bireylerin ruh sağlığına yönelik çalışmalar da gerçekleştiriyor.

Peugeot Personel Alımı

Peugeot Çalışma Şartları

Peugeot firması çalışanlarına 5 günlük bir çalışma şartı sunuyor. Peugeot eleman alımı sonrasında kişilerin çalışma temposu firmanın yetkililerince Pazartesi-Cuma şeklinde açıklanmaktadır. Bunun yanında personeller Pazartesi-Perşembe günleri aralığında 08:00-17:30 saatlerini kapsayacak şekilde çalışıyor. Cuma günleri ise Peugeot çalışma saatleri 08:00-17:00 şeklinde düzenleniyor.

Çalışanlar pozisyonlarına göre farklı sosyal haklara sahip olabiliyorlar. Ancak firmanın tüm personellerine yemek kartı verilerek çalışma sürecinde ki yemek masrafları marka tarafından karşılanıyor. Peugeot çalışanlarına üstün performans gösterdiklerinde yıllık pirim olanakları sunuyor. Otopark imkânları, şirket doktoru ve çalışanın ailesini de kapsayan sigorta hizmetleri şirket tarafından sağlanıyor.

Peugeot İş İlanları

Peugeot başvuru platformu Kariyer.net adresidir. Buradan yapılan başvurular şirketin İnsan Kaynakları havuzunda 1 sene bekletilir. 1 sene boyunca oluşan ihtiyaçlara bu havuzdan uygun kişiler seçilerek istihdam sağlanır. Yani başvurunuz güncel bir pozisyon için kabul edilmese dahi başvurunuz 1 sene boyunca değerlendirme altında olacaktır.

Peugeot engelli alımı da yapmaktadır. Bu alımlarda, çeşitli kariyer sitelerinde yer alan Peugeot iş ilanları sayfası aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Engelli istihdamında çalışma şartları pozisyona göre değişmekle birlikte iş alımı onaylandıktan sonra taraflara bildirilmektedir.

Peugeot İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Peugeot iş başvuru formu http://www.peugeot.com.tr/iletisim/insan-kaynaklari.html adresindeki güncel başvurular arasından elde edilebilir. Bu adreste yer alan başvuruları takip ederek, dünyada ünlü Fransız otomobil markasında çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Ayrıca firmanın resmi sosyal medya hesapları da duyuruların yapıldığı bir platformdur. Bu platformların her ikisinde de eş zamanlı duyurular yapıldıktan sonra Kariyer.net üzerinden başvuru yapılabilmektedir.

Başvuruların ön onay süreci atlatıldıktan hemen sonra aday, insan kaynakları merkezlerine çağrılarak diğer aşamalara geçilecektir. Birkaç eğitim ve mülakat aşamasından sonra adaya uygun görülen pozisyonda iş başı yaptırılacaktır.

Peugeot iş başvurusu sonucunuz ilanlarda ilettiğiniz iletişim adresleri üzerinden tarafınıza bildirilecektir. Peugeot şirketine başvuruda bulunan adayların, diğer incelediği firmalara da örnek verecek olursak Renault, Opel, Volkswagen, Fiat ve Citroën diyebiliriz…

4 Comments

  1. 26 yıl öğretmenlik yaptım.emekli olduktan sonra 10 yıl eğitim danışmanlık şirketinde yöneticilik yaptım.eskişehir anadolu üniversitesi eğitim fakültesi mezunuyum.bilgi becerive yeteneklerimle yapabileceğim bir işte çalışmak iştiyorum.teşekkür ederim.

  2. 1982 doğumluyum 10 yıl mesa a.ş de personel sorumlusu olarak çalışıyordum yaklasık 1 aydır calışmıyorum daha önce arabaalımsatımı yapıyordum ikinci el araclarda cok iyi anlarım hasarlı arac şirketlerinden cokkez pert araclar toplayıp sattım sizinle çalışmakistiyorum cep 0507 603 14 08 saygılarımla

  3. 1982 doğumluyum 10 mesa a.ş de personel sorumlusu olarak çalışıyordum yaklasık 1 aydır calışmıyorum daha önce arabaalımsatımı yapıyordum ikinci el araclarda cok iyi anlarım hasarlı arac şirketlerinden cokkez pert araclar toplayıp sattım sizinle çalışmakistiyorum cep 0507 603 14 08 saygılarımla

  4. EVLİ İKİ COCUK 2000 2006 KADAR SANAYIDA CALISTIM YEDEK PARCASINDA
    1976 DOGUM SUAN ŞÖFER OLARAK CALIŞIYORUM CALIŞMAKİSTERİM

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*