Perfetti Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Perfetti personel alımı yapacak!

Perfetti iş başvurusu yaparak sizde Perfetti ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. Perfetti personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Perfetti eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Perfetti insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Perfetti Van Melle Türkiye İnsan Kaynakları

Perfetti Van Melle Türkiye; güvenilirliği, dinamizmi, kalite yönetimi ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla sürekli gelişmeyi hedefleyen öncü bir şirkettir.

Yoğun rekabetin yaşandığı sakız ve şekerleme sektöründe bizi zirveye taşıyan en önemli değerimiz çalışanlarımızdır. İnsan Kaynakları Yönetimi; şirket kültürü ve ana değerleri çerçevesinde, tüm çalışanların katılımını sağlayan, işbirliğine ve sürekli iyileştirmeye dayalı bir sistem oluşturmayı ve PERFETTI VAN MELLE çalışanlarının profesyonel ve kişisel gelişimlerini desteklemeyi amaçlar.

İnsan Kaynakları Uygulamaları

Perfetti Van Melle İnsan Kaynakları olarak genel sorumluluk alanlarımız arasında İnsan Kaynakları Planlaması, İşe alım Sürecinin Yönetilmesi, Eğitim ve Geliştirme, Performans Değerlendirme, Ücret Yönetimi, Öneri ve İyileştirme, İletişim ve Motivasyon çalışmaları yer almaktadır.

İşe Alım

Perfetti Van Melle’de eleman seçme yerleştirme sürecinin amacı, mevcut pozisyon açıklarını şirket vizyonu, misyonu, hedef ve kurum kültürüne uygun yetkinlikler ile ise/pozisyona ait özel yetkinliklere göre seçilmiş en uygun aday ile doldurmaktır.

İşe alım süreci İnsan Kaynakları’nın sorumluluğunda yürütülen çok aşamalı ve yetkinlik bazlı mülakatlarla desteklenen bir süreçtir. Bu aşamaları desteklemek üzere, operasyon personeli alımlarıyla özellikle dikkat ve detaya odaklılığı ölçen şirketimize özel bir test uygulanmaktadır. Ofis personeli ise yerleştirme sürecinde ise; kişilik envanteri çalışması uygulanmaktadır.

Performans Yönetimi

PERFETTI VAN MELLE, çalışanların kariyer basamakları boyunca hem teknik bilgilerini hem de kişisel becerilerini geliştirmek için eğitildikleri bir okuldur. Şirket, organizasyonel kültürünü desteklemek ve güçlendirmek, yönetsel ve teknik becerileri arttırmak için; kişisel gelişim planlarını baz alarak eğitim planlaması yapar.

Ücret ve Diğer Haklar

PERFETTI VAN MELLE’ de sektör koşullarını ve enflasyon oranını dikkate alan, performans değerlendirmesine dayalı, adil ve gerçekçi bir ücret politikası uygulanmaktadır.

İnsan Kaynakları Politikamız

Perfetti Van Melle Türkiye İnsan Kaynakları olarak; görevimiz:

  • Şirket amaçlarının gerçekleştirilmesinde ve başarıyı yakalamamızda en önemli kaynağımız olduğuna inandığımız çalışanlarımıza yönelik insan kaynakları uygulamalarımızı çağın gerekleri doğrultusunda sürekli geliştirerek, İnsan Kaynakları planımızın, şirket hedef, politika, ve stratejileriyle sürekli bir uyum içerisinde olmasını ve İnsan Kaynaklarının etkin ve verimli şekilde kullanılmasını sağlamak.
  • Fırsat eşitliği ilkesi doğrultusunda; nitelikli, kendini ve işini geliştirmeyi hedef almış, yeniliklere açık, dinamik, yaratıcı, sonuç odaklı, takım çalışmasına yatkın ve şirket kültürümüze uygun insan gücünü “doğru ise doğru insan” ve “adil ücret” ilkelerimiz çerçevesinde bünyemize almak, ortak hedefler etrafında birleştirerek, sürekli kalıcılığını sağlamak.
  • Çalışanlarımızın gelişimlerine katkı sağlayan, motivasyonları, iş tatminleri ve mutluluklarıyla birlikte verimliliği arttırmayı hedefleyen ve üyesi olmaktan gurur duyacakları profesyonel ve uluslararası bir çalışma ortamı yaratmak.
  • Günümüz koşullarında rekabet edebilecek kapasitede insan kaynaklarına sahip olabilmek için, tüm çalışanlarımızın niteliklerini geliştirmek amacıyla kişisel ve mesleki eğitim planlaması yapmak ve öğrenen bir organizasyon yaratmak.
  • Örgüt performansının yükseltilmesi amacıyla çalışanlarımızın performansına dayalı, objektif ölçütlerle adil bir ücret sistemleri oluşturmak ve çaılşanlarımızın başarılarını ödüllendirmek.

Bütünüyle bakıldığında ise: çalışanlarımızın, şirket üst yönetiminin, tedarikçilerimizin, bulunduğumuz bölge halkının, potansiyel adaylarımızın ve Türk Sanayi ve sivil toplumunun değerlendirilmelerinde varlığı ile fark ve değer yaratan bir organizasyon olma yolunda şirket politika, strateji ve hedeflerini destelemektedir.

Buradan açık pozisyonlara ulaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*