Paşabahçe Personel Alımı ve İş İlanları 2023

fatgpt

Paşabahçe’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Paşabahçe bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Paşabahçe personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

1935 yılında Atatürk’ün talimatlarıyla Türkiye İş Bankası tarafından ülkemizin temel cam ürünlerini karşılamak amacı ile Beykoz Paşabahçe’de kurulmuştur. Kuruluşunda ise adı Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları Anonim Sosyetesi olarak onaylanmıştır.

Açılışından itibaren de fabrikanın tam girişinde bulunan küçük bir satış yeri bulunmaktaydı. Şişecam’ın mağazacılık faaliyetleri de 1957 yılında Paşabahçe Ticaret Ltd Şti’nin kurulması ve mağazalarının İstanbul Beyoğlu ile Ankara açılması ile başlamıştır.

pasabahce iş başvurusu

Paşabahçe İş İlanı

Köklü bir tarihinin olması ve kendi markasını en kaliteli yerlere taşıyabilmesi hala daha sektöründe en iyiler arasında yerini alması sebebiyle pek çok insanın iş hayalleri, kariyer hedefleri içerisinde yerini almaktadır.

Mağaza Satış Elemanı
Son Başvuru Tarihi
17 Kasım 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…
Mağaza Satış Elemanı
Son Başvuru Tarihi
17 Kasım 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…

Bu hayallerin gerçekleşmesine fırsat verebilmek sahip olduğu aileyi daha da genişletmek amacı ile Paşabahçe, zaman zaman iş ilanları yayınlamaktadır. Bu iş ilanlarına çeşitli kariyer sitelerinden ve Paşabahçe’nin resmi internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

fatgpt

Burada önemli olan husus, iş başvurusunda bulunacak olan adayın başvuracağı pozisyonun doğru olmasıdır. Aranan nitelikleri karşılayabilmesidir. Bunları göz önüne alarak başvuru yapan adayların işe alım ihtimalleri daha yüksek olmaktadır.

Nasıl Başvurulur?

Paşabahçe, kendi bünyesinde çalıştırmak üzere işe almak istediği pozisyonları Kariyer.net, Eleman.net gibi çeşitli kariyer sitesi üzerinden yayınlamaktadır. Bunun yanı sıra, Paşabahçe’nin kendi internet sitesi üzerinden de adaylar başvuru yapabilmektedir. Bunun aşamaları ise;

 • Öncelikle Google arama motorunu açmaları gerekmektedir.
 • Daha sonra çıkan sayfaya Paşabahçe İnsan Kaynakları yazıp arama tuşuna basmalıdırlar.
 • Açılan sayfada karşılarına çıkan listeden ilk seçeneği seçmeleri gerekmektedir.
 • Burada Paşabahçe İnsan Kaynakları sayfası açılmakta ve hangi alanlarda iş başvurularını alacağını ve aradığı nitelikleri belirtmektedir.
 • Sayfanın biraz aşağısında da iş başvurusu yapmak için tıklayınız yazısı çıkmaktadır. İş başvurusu yapacak olan adayların buraya tıklayıp başvuru yapak istediği pozisyona istedikleri zaman başvurularını gerçekleştirme hakları bulunmaktadır.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Mağaza Yöneticisi
 • Mağaza Yönetici Yardımcısı
 • Mağaza Satış Danışmanı

Pozisyonların Açıklamaları

 • Mağaza Yöneticisi: Mağazayı ve içerisinde sorumluluğu altında çalışacağı personellerin kontrolünü sağlamaktır.
 • Mağaza Yönetici Yardımcısı: Mağaza Yöneticisinin yükünü hafifletmek ve ona destek olmaktır.
 • Mağaza Satış Danışmanı: Mağaza içerisindeki ürünlerin düzeninden, satışından sorumlu olan ve müşteriyle ilgilenmesi istenen, hedeflenen satışı sağlaması beklenen kişidir.

Temel Bilgiler

Minimum Çalışma Yaşı; 18

Minimum Eğitim Bilgisi; Lise

Çalışma Süreleri; Çalışılmak istenilen pozisyona göre bu saatler değişkenlik gösterebilmektedir.

Benzer İş İlanları

MAKALE YAZARAK PARA KAZAN

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*