Pakpen Personel Alımı ve İş İlanları 2023

fatgpt

pakpen-is-basvurusu

Pakpen personel alımı yapacak!

Pakpen iş başvurusu yaparak sizde Pakpen’ın gücünden güç alabilirsiniz. Pakpen personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Pakpen eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Pakpen insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

TARİHÇE
1989 yılında ilk fabrikanın temelleri atıldı ve…

Pakpen Plastik Boru ve Yapı Elemanları Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, 1989 yılında 30 bin metrekarelik alanda “profil fabrikası” kurarak üretime başladı. Bugün 7 fabrikadan oluşan, yaklaşık 150 bin metrekaresi kapalı, toplam 300 bin metrekareyi aşan entegre tesisleri ile Konya Organize Sanayi Bölgesi’nin en büyük sanayi kuruluşu olarak hizmet veriyor.

fatgpt

Şimdi…
Yapı sektöründe pencereden bahçe aksesuarına, dış cepheden kapıya, borudan yalıtım ürünlerine kadar bir bina için gerekli olan birçok malzemeyi bir arada üretiyor. Yıllık 250 bin ton plastik, 650 bin metreküp yalıtım malzemesi üretim kapasitesi ve 700’ü aşkın uzman çalışanıyla sektöründe ilk 5 büyük üretici arasında yer alıyor.

Konya’dan çıktı Türkiye’de büyüdü…
Ürünlerinin dağıtım ve satışını İstanbul, Ankara, İzmir, Konya ve Antalya bölge müdürlükleri ile Türkiye geneline yayılmış olan yaklaşık 650 bayii ve müşterisiyle sürdürüyor, alt bayilerle birlikte 1500’e yakın satış noktasında satışı sağlanıyor.

Artık Türkiye’ye de sığmıyor…
Pakpen Plastik Boru ve Yapı Elemanları Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, bağlı şirketi Pakpen Dış Ticaret Anonim Şirketi aracılığıyla 1998’den bu yana yeni pazarlara giriş yapıyor. Afganistan, Azerbaycan, Bulgaristan, Cezayir, Etiyopya, Finlandiya, Fransa, Gürcistan, Hollanda, Irak, İngiltere, İran, İspanya, İsveç, İtalya, K.K.T.C., Katar, Kazakistan, Kırgızistan, KS, Kuveyt, Küba, Libya, Lübnan, Macaristan, Makedonya, Malta, Mısır, Moritanya, Nijerya, Özbekistan, Pakistan, Polonya, Romanya, Rusya Fed., Sudan, Suriye, Suudi Arabistan, Tacikistan, Türkmenistan, Ukrayna ve Ürdün pazarlarında yenilikçi ürünleriyle öncü duruşunu sergiliyor.

Açık Pozisyonlar

Pozisyon                                      Şehir
PEN GRUBU SATIŞ UZMANI    Adana, Diyarbakır, Erzurum, Gaziantep, Konya, Şanlıurfa, Trabzon
İhracat Satış Uzmanı                    İstanbul(Asya)

Buradan başvuru formunu doldurarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

 

fatgpt

1 Comment

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*