Özsüt Personel Alımı ve İş İlanları 2023

fatgpt

1938 yılında açılan Özsüt, kendini geliştirerek hem Türkiye, hem de farklı ülkelere hizmet vermeye başlamıştır. Ülkemizde 45 ilde 150 üzerinde, yurt dışında ise 4 şubesi mevcuttur. Firma ihtiyacına göre iş duyurular yapar.

Özsüt İş İlanları

Bugün birçok firma iş ilanı verirken internette bulunan kariyer sitelerinden faydalanır. Dolayısıyla Özsüt’e başvurmak isteyen adaylar, öncelikle tüm kariyer sitelerini gözden geçirmelidir. Çünkü ilanlar işe alım yapıldığını gösterir. Eğer kaçırılırsa başvuru imkânı da bulunmaz. 

Firma ve insan kaynakları hakkında ayrıntılı bilgi arıyorsanız kendi sitesine bakmanız mümkündür. Bunun için site açıldıktan sonra en üstte sol tarafta kurumsal butonuna tıklanır. Ardından hakkımızda linki, firma hakkında ayrıntılı bilgi sağlar. Menüde yer alan insan kaynakları ise gerekli bilgileri sunar.

Nasıl Başvurulur?

Özsüt’e başvuru yapmak istiyorsanız, güncel ilanları kontrol etmeniz gerekir. Bunun için hem kendi sitesine, hem de kariyer sayfalarına bakılmalıdır. Bir ilan açıldığında ise öncelikle tüm detaylar incelenmelidir. Her birey bilgi ve tecrübelerinin uyumlu olduğu pozisyona başvurmalıdır.

Sonrasında ise ilgili siteye üye olunur. Sonrasında hemen özgeçmiş yazılır. Kariyer sayfaları adaylara bu imkânı sunar. Doldurma esnasında herkes doğru bilgileri vermelidir. Zira başvuru ön-değerlendirme şeklinde olup, insan kaynakları adayları bunlar üzerinden ele alacaktır. Ardından da uyumlu bulunan adaylar çağrılır.

Hızlı tüketim malları sektörü üzerinde işe alım departmanları ele alındığında bazı alanlar şöyle görülür;

fatgpt
 1. Satış
 2. Üretim / İmalat
 3. Pazarlama
 4. Yiyecek / İçecek
 5. Hizmet
 6. Diğer

Söz konusu sektör içerisinde görevli personelin çalıştıkları alan incelendiğinde ise şu gibi alanlar vardır; 

 1. Satış
 2. Pazarlama
 3. Yiyecek ve İçecek
 4. Üretim / İmalat
 5. Finans

Personelin mezun olduğu bazı bölümler ise şöyledir;

 1. İşletme
 2. Endüstri Mühendisliği
 3. İktisat
 4. İşletme – İngilizce
 5. Kamu Yönetimi

Personelin öğrenim seviyesi ise,

 1. Üniversite,
 2. Yüksek Lisans,
 3. Lise,
 4. Ön Lisans,
 5. Doktora,

Şeklindedir. Özsüt bünyesine girmek istiyorsanız, gelecek tarihlerdeki ilanları kaçırmadan takip etmek önerilir.

fatgpt

1 Comment

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*