Öznur Pres Makina Personel Alımı ve İş İlanları 2022

oznur-pres-makina-personel-alimi

Öznur Pres Makina personel alımı yapacak!

Öznur Pres Makina iş başvurusu yaparak sizde Öznur Pres Makina’ın gücünden güç alabilirsiniz. Öznur Pres Makina personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Öznur Pres Makina eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Öznur Pres Makina insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Firmamız 1965 yılında Öznur Pres adıyla kurulmuş ve 1980 yılına kadar çeşitli metallerden pres baskı parçaları üretmiştir. 1980 yılından günümüze kadar armatür yan sanayi olarak hizmet vermekte olup, 1998 yılının ikinci yarısında yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda ilgi gören, kendi ürettiği banyo aksesuarlarına ek olarak 2000 yılı içerisinde de armatür, musluk ve vana çeşitlerini “NSK” tescilli markasıyla müşterilerinin beğenisine sunmaya başlamıştır.

NSK serileri; modern tasarımları, kalite standartları ve cazip fiyatları ile ulusal ve uluslar arası piyasalarda hak ettiği ilgiyi Firmamız esnek üretim yeteneği sayesinde müşterilerinin her türlü talep ve ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde üretimine ve satışlarına devam etmektedir.

Açık Pozisyonlar:

Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Plating Assistant Specialist (Chemical Engineer) Eskişehir ÖZNUR PRES MAKİNA METAL SANAYİ A.Ş.
İç Mimar Eskişehir ÖZNUR PRES MAKİNA METAL SANAYİ A.Ş.
Financial Affairs and Accounting Officer Eskişehir ÖZNUR PRES MAKİNA METAL SANAYİ A.Ş.
GENEL BAŞVURU – ENGELLİ Eskişehir ÖZNUR PRES MAKİNA METAL SANAYİ A.Ş.

Başvuru için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*