Özel Ege Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2023

ozel-ege-hastanesi

Özel Ege Hastanesi personel alımı yapacak!

Özel Ege Hastanesi iş başvurusu yaparak sizde Özel Ege Hastanesi’ın gücünden güç alabilirsiniz. Özel Ege Hastanesi personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Özel Ege Hastanesi eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Özel Ege Hastanesi insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Özel Ege Hastanesi 20.04.2001 tarihinden itibaren hizmet vermektedir. 6891 m2 kapalı içerisinde yer alan hastanemiz 121 yatak kapasitesi  ile hizmet vermektedir.  Kapsamlı sağlık hizmeti vermek amacı ile kurulan hastanemizde tüm temel cerrahi ve dahili branşlarında klinik, poliklinik, ameliyathane, yeni doğan ve yoğun bakım hizmetleri verilmektedir.

Özel Ege Hastanesi Denizli ilinde Kalp Damar Cerrahisinin yapıldığı ilk özel hastane olma ünvanına sahiptir. Yıllar içerisinde, hastanemizde yapılan başarılı ameliyatlar sayesinde bölgede önemli bir merkez konumuna gelmiş, her geçen yıl uluslararası standartları benimseyen çağdaş alt yapımız ve uzman ekibimiz, halkımız ile olan ilişkilerinde saygın ve güvenilir bir yer edinmiştir.

Değerlerimiz

  • İnsanımızın içinden gelen bir güç olarak, işbirliğine dayalı, iletişime açık, üretkenliği ve dayanışmayı destekleyen bir çalışma ortamı oluşturmak.
  • Birbirimizi ve hastalarımızı her zaman dinleyerek ve her geçen gün yeni bir şey öğrenerek, etkin ve modern tıbbın gereklerine uygun sağlık hizmeti üretmek.
  • Tıbbi çalışanlarımız, yönetim kadromuz, destek personelimiz ile birlikte sürekli yüksek kalitede sağlık hizmeti sunulan insan onuruna layık bir çalışma ortamı oluşturmak.
  • Kurumsal gücümüzün kaynağı olan tüm çalışanlarımızla birlikte hastanemiz için oluşturduğumuz yüksek standartları korumak.
  • Çağdaş tıbbın gereklerine uygun, güncel ve en gelişmiş sağlık teknolojisi ile tesislerini hastalarımıza sunmak.
  • İnsan onuruna saygılı, şefkatli, empati duyan ve yüksek beceri ile desteklenen sağlık hizmeti vermek.,

İletişim için tıklayın.

2 Comments

  1. Mrb ben hasta ve yasli bakim bolumu okuyorum. İs ariyorum. Msjimi degerlendirirseniz sevinirim simdiden tesekkür ediyorum.

  2. 24 yaşındayım acık lıse okuyorum acil iş arıyorum lütfen yardımcı olun şimdiden teşekkürler.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*