Ova Un Personel Alımı ve İş İlanları 2023

fatgpt

ova-un

Ova Un personel alımı yapacak!

Ova Un iş başvurusu yaparak sizde Ova Un’ın gücünden güç alabilirsiniz. Ova Un personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Ova Un eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Ova Un insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Kuruluşundan bugüne kadar Türkiye’nin ilk 500 sanayi kuruluşu arasında yer alan OVA UN FAB. A.Ş. bu başarılı macerasına 1952 yıllarında Konyalı ve Adanalı iş adamlarının girişimi ile başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana da ülkemizin tahıl ambarı olan Konya da yetişen en nadide, en kaliteli buğdaylarını işleyip istikrarlı olarak tüketicilerine yüksek kalitede buğday unu sağlamaktadır.

fatgpt

Kendi sektöründe Türkiye ki lider konumunu sürdüren OVA UN FAB. A.Ş. bu yola 1952 yılında kurulan (günlük) 90 tonluk fabrikadan, 2012 yılında (günlük) 850 tona çıkarak büyümeye hızla devam etmektedir. Bayilik, dağıtım ve pazarlama teşkilatının çok sağlam temeller üzerine kurulmuş olması, Ova Un markasının başarısında büyük rol oynamaktadır. Bayileri ile büyümeyi hedefleyen Ova Un Fabrikasının gelecek yıllardaki (2015) hedefi günlük 1200 tonluk buğday kırma kapasitesine sahip olmak ve pazarlamaktır.

Endüstriyel ürünler piyasasındaki pazar hâkimiyetini artık paket ürünlerde de sağlamak isteyen Ova Un Fabrikası, ürün çeşitliliği ile de ön plana çıkmaktadır. Türkiye’nin seçkin restoranları, otelleri, catering firmaları (HORECA) ve unlu mamuller imal eden işletmelerde şeflerin birinci tercih sebebi olması, firmamızın en büyük gurur kaynağıdır. Yaptığımız piyasa araştırmalarına göre kişi başı (günlük ortalama 100 gr unlu mamuller tüketildiğini varsayarsak) her gün lüks segmende düzenli olarak ortalama 5 milyon kişi ürünümüzün tadına bakarak kalitesini onaylamaktadır.

Buradan iletişim kurabilirsiniz.

MAKALE YAZARAK PARA KAZAN

1 Comment

  1. merhabalar 27 yillik is tecrübesi olan dogu,guneydogu ve ak deniz bölgelerin de uzun süre görev yaptim iyi bir müşteri portföyüm var.çalışmış olduğum ozmermer un dan ayrilma kararı aldım bu interlanta uygun bi pozisyon olur ise sizinle çalışmaktan onur duyarım saygılarımla iyi calismalar.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*