Oba Perde Personel Alımı ve İş İlanları 2023

oba-perde-personel-alimi

Oba Perde personel alımı yapacak!

Oba Perde iş başvurusu yaparak sizde Oba Perde’ın gücünden güç alabilirsiniz. Oba Perde personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Oba Perde eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Oba Perde insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Oba Perdesan personel seçme ve yerleştirme sürecinin amacı, açık pozisyonlara şirket kurum kültür ve hedeflerine uygun, temel ve pozisyona özel yetkinlikler bazında en uygun adayı bulup yerleştirmektir.

Siz de Oba ailesinde yerinizi almak için özgeçmişinizi bizimle paylaşın, uygun bir pozisyon olduğunda tarafınızla iletişime geçelim.

1972’den beri İç Mekan perde sistemlerindeki onlarca ürün çeşidi ve teknik-tekstil stor perde kumaş üretim, pazarlama ve satış sonrası destek hizmetleri ile faaliyet gösteren Oba Perdesan Perde San. Aş. yaklaşık 300 çalışanı, yıllık 1.5 milyon bitmiş perde ve 3 milyon metre kaplama stor kumaş üretim kapasitesi, Türkiye, Almanya ve Çin’de bulunan üretim tesisleri ile birlikte Türkiye ve dünyanın dört bir yanına ulaşabilen satış ve pazarlama organizasyonu ile hizmet sunmaktadır.

Yüksek teknoloji altyapısı, bilgi birikimi ve 40 senenin üzerindeki tecrübesiyle, Oba Perdesan perde bölümü hem hazır ölçü(ready-made) hem de ölçüye göre(made-to-measure) Dikey Perde, Alüminyum Jaluzi Perde, Stor Perde, Zebra Perde, Katlamalı Perde, Tirajlı Perde, Japon Perde, Screen Perde ve Ahşap Jaluzi Perde ürünlerinin üretimine devam etmektedir.

Akıllı ev sistemlerine uyumlu motorlu perde sistem ve otomasyonları konusunda D’elite markasıyla Oba Perdesan Türkiye’de çeşitli inşaat ve ihale projelerine çözüm getirmektedir.

Oba Perdesan Gebze fabrikasında 2007 yılında ilk yatırımı yapılan teknik tekstil kaplamaları bölümünde 320cm ene kadar saydam, yarı-saydam, black-out, anti-bakteriyel, geç-tutuşur, dijital baskılı stor ve zebra perde kumaşlarının üretimine devam etmektedir.

2009 yılında kurulan Oba Perdesan Şangay fabrikasında ekstrüzyon ve enjeksiyon makineleri ile iç mekan perde sistemleri için PVC Dikey slayt ve plastik bileşen üretimi bulunmaktadır.

İç mekan güneş koruma sistemleri ve diğer sektörlere de hizmet vermesi amacıyla 1200 ton/aylık kapasite 3 adet pres hatlı, 600 ton kapasiteli boyahane tesisi ve 1200 ton kapasiteye sahip eloksal tesisi ile Obal Aluminyum San. Ve Tic. Aş 2012 yılında Zonguldak-Ereğli’de hizmete girmiştir.

Küresel bir firma olma yolunda hızla ilerleyen Oba Perdesan Avrupa pazarına daha iyi hizmet vermek amacıyla 2013 yılında Oba Sonnenschutz GmbH Zebra ve Stor Fabrikası Almanya’nın Köln şehrinde kurulmuştur.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*