Novo Nordisk Personel Alımı ve İş İlanları 2023

novo

Novo Nordisk personel alımı yapacak!

Novo Nordisk iş başvurusu yaparak sizde Novo Nordisk ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. Novo Nordisk personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Novo Nordisk eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Novo Nordisk insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Novo Nordisk, 20 yılı aşkın bir süredir Türkiye’de faaliyet göstermektedir. İstanbul merkezli çalışan şirketimiz, yaklaşık 200 çalışanıyla diyabet tedavisi, hemofili tedavisi ya da büyüme hormonu tedavisine ihtiyaç duyan hastaların yaşamlarını iyileştirme kararlılığıyla çalışmaktadır.

Bu üç tedavi alanında lider olmanın gururunu yaşıyor, yenilikçi ilaçlarımız ve destek çözümlerimizle yaklaşık 600,000 hastaya hizmet veriyoruz. Çalışanlarımıza potansiyellerini gerçekleştirmeleri için fırsatlar sunuyor, insanların hayat değiştiren kariyerlere sahip olabilecekleri bir çalışma ortamı yaratmaya çabalıyoruz. Amaçlarımıza ulaşmamıza yardımcı olacak yetenekli bireyleri aramıza katmak istiyoruz.

Seçme ve İşe Alma Süreci

Novo Nordisk Türkiye’de aday işe alım süreci, şirket değerlerine uygun olarak şeffaf ve objektif bir biçimde yürütülmektedir. Süreç, şirketin kültürüyle uyumlu, gerekli temel ve teknik yetkinliklere sahip en yetenekli kişileri seçecek şekilde tasarlanmıştır.

Aday işe alım süreci, Novo Nordisk değerleriyle ve gerekli yetkinliklerle eşleşmeyi sağlayacak bir yapıya sahiptir.

İlan ve başvuru süreci:

Novo Nordisk’in iş ilanlarını her zaman kariyer.net’ten takip edebilirsiniz. İşe alım ile ilgili olarak tüm ilanlar, kariyer.net’te açılır ve tüm başvurular kariyer.net’ten kabul edilir.

Pozisyonla ilgili temel sorumluluklar, bu sorumlulukların gerektirdiği temel nitelikler ve yetkinlikler ilan metninde tanımlanmaktadır.

Boş pozisyonla ilgili ilan, kariyer.net’te 2 hafta süre ile yayınlanır ve bu süre sonunda seçme/yerleştirme süreci başlar.

Genel Başvurular:

Eğer yayınlanan bir iş / pozisyon ilanı bulunmuyorsa, kariyer.net üzerinden Novo Nordisk Türkiye’ye Genel Başvuru yapabilirsiniz.

CV’niz 1 yıl süreyle veritabanında saklanır ve bir pozisyon açıldığında uygun adayları tespit etmek amacıyla veritabanında tarama gerçekleştirilir.

Genel Başvuru’dan başvuru yaptığınızda, ilgilendiğiniz iş alanını açıkça tanımlamanızı tavsiye ederiz.

Açık pozisyonlar için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*