Neova Sigorta Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Neova Sigorta’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Neova Sigorta bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Neova Sigorta personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Neova Sigorta personel alımı yapacak!

Neova Sigorta iş başvurusu yaparak sizde Neova Sigorta ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. Neova Sigorta personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Neova Sigorta eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Neova Sigorta insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

NEO MİSYONUMUZ
Ülkemizde sigorta bilincini artırarak, ortaklarımız, çalışanlarımız ve acentelerimiz ile birlikte, sıfır hata ile müşteri beklentilerinin karşılanmasını amaç edinerek, Türk Sigorta Sektörünün en iyi markası olmak.

NEO VİZYONUMUZ
Adaletli, şeffaf, güvenilir, yenilikçi ve dinamik kurumsal değerlerimiz ile neo hızında kaliteli hizmeti ve sorumluluğu, müşterilerine, tedarikçilerine ve topluma sağlamak.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Oto / Oto Dışı Hasar Uzmanı İstanbul(Asya)
2 Muhasebe Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya)
3 Kurumsal Satış Temsilcisi İstanbul (Tümü) +3 il daha
4 Sistem Analisti İstanbul(Asya)
5 Sistem Destek Uzmanı İstanbul(Asya)

Başvurmak için tıklayın.

1 Comment

  1. Acil iş arıyorum sertefikalarım var(Bilgisayar) (Bahçıvanlık) ayrıyetten garsonluk

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*