Nef Personel Alımı ve İş İlanları 2023

fatgpt

Nef’te çalışmak isteyen adaylara müjde. Nef bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Nef personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

2010 yılında kurulan oldukça genç bir şirket olan Nef gayrimenkul markası olarak kurulmuştur. Türkiye’de dahil 6 ülkede metropol şehirlerde saha çalışma ve analizleri yapan, yaptıkları anketlerle ihtiyaca en iyi cevabı üretmeyen çalışan şirketin büyüme hızı kısa sürede pik yapmış durumdadır. Dünyanın en büyük 10 mimarlık firmasından 4 tanesi ile birlikte aynı anda çalışan şirketin sayısız projesi halen yapım aşamasındadır.

Timur Holding bünyesinde kurulan markanın 2016 yılı verileri baz alındığında 1 milyar 293 milyon TL’lik bir ciro miktarına ulaştığı görülmektedir. Kurulduğu andan sadece 5 yıl sonra 1 milyar TL ciro barajını aşan ilk marka olan Nef’in bünyesinde çalışan sayısı 300 ve 2020 hedefleri ise 2,5 milyar TL olmaktadır.

Nef Personel Alımı ve İş İlanları

Nef İş İlanları

Nef’i diğer birçok marka ve şirketten ayrı tutan özelliği çalışanlarının özgürce karar alabilmesi ve uygulaması olmaktadır. Nef personeli için zorunlu kıyafet belirtmemekle birlikte, gün içinde istenilen saat aralığında mesai yapma hakkını da vermektedir. Ücretsiz tatil paketlerinin de personel haklarından olduğu firmada çalışanların çocuklarına okul için burs verilmektedir. Çalışanlarının çocukları için gerekli olan özel okul harcamaları ve gerekli yaz okulu ücretleri yine şirket tarafından karşılanmaktadır.

Nef, çalışanları için sağlık sigortası girişlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmektedir. Ulaşım ihtiyaçları yine şirket tarafından karşılanan personelin maaşı ise gizli tutulmakla birlikte asgari tutarın çok üstünde olmaktadır. Nef’te yasaların belirlediği saat aralığında bir çalışma tarzı olsa da personel bu noktada oldukça özgür davranabilmektedir. Ayrıca şirket tarafından evlilik veya hamilelik gibi yaşamsal durumlar karşısında personelin maddi ve manevi ihtiyaçları ön planda tutularak destek verilir.

Pozisyon – Lokasyon Başvur
Bilgi Teknolojileri İş Analisti
İstanbul(Avr.)
Başvur
Bilgi Teknolojileri Proje Yöneticisi
İstanbul(Avr.)
Başvur
Kıdemli Eğitim Uzmanı
İstanbul(Avr.)
Başvur
E-Ticaret Kategori Yöneticisi
İstanbul(Avr.)
Başvur
Muhasebe Uzmanı
İstanbul(Avr.)
Başvur
Mağaza Sorumlusu
İstanbul(Avr.)
Başvur
Nef Çekmeköy Satış Ofisi Resepsiyonist
İstanbul(Asya)
Başvur
Hasta Bakıcı
İstanbul (Tümü)
Başvur
Evde Bakım Hemşiresi
İstanbul (Tümü)
Başvur
İnsan Kaynakları Yöneticisi / Yönetmeni
fatgpt
İstanbul(Avr.)
Başvur
Çağrı Merkezi Süpervizörü
İstanbul(Avr.)
Başvur
Sosyal Medya Uzmanı
İstanbul(Avr.)
Başvur
Grafik Tasarım Uzmanı
İstanbul(Avr.)
Başvur
Video Editörü
İstanbul(Avr.)
Başvur
Site Yönetimi Operasyon Yöneticisi
İstanbul(Asya)
Başvur
Müşteri Hizmetleri Stajyeri
İstanbul(Avr.)
Başvur
Gayrimenkul Yatırım Danışmanı
İstanbul (Tümü)
Başvur
Bölge Satış Yöneticisi
İstanbul(Avr.)
Başvur
Makam Şoförü
İstanbul(Avr.)
Başvur
Site Yönetimi Operasyon Yöneticisi
Muğla
Başvur
Dijital Pazarlama Uzmanı
İstanbul (Tümü)
Başvur

Nasıl Başvurulur?

Birçok meslekten insana ihtiyaç duyan Nef’e iş başvurusunda bulunmak için Nef’in resmi web sitesinden açık pozisyon duyurularının takip edilmesi gereklidir. Ayrıca internet platformlarından kariye siteleri ve iş ilanları gibi sayfalarda da Nef’in iş ilanlarına başvuru yapılabilmektedir. Başvuru ve bilgi için tıklayın.

Nef Açık Pozisyonlar

  • İnce İşler Saha Şefi – Muğla: Uygulama ve saha projelerinin doğru ve eksiksiz yerine getirilmesi için takibin sağlanması, üretim yerlerinde işçi sağlığı ve iş güvenliğinin yerine getirilmesi.
  • Dijital Pazarlama Uzmanı – İstanbul: Sosyal medya ve bu gibi mecralarda şirketin reklam ihtiyaçlarının etkili şekilde sunulması, dijital ajanslar ile yapılan anlaşmaların gerekli raporlar ile kontrol altına alınması.
  • Makine Mühendisi – Muğla: Tasarım, elektrik ve inşaat ekiplerinin kontrollü bir şekilde birlikte çalışabilmesini sağlamak, Sahada mekanik işlerde olası tüm sonuçların raporlanarak analizlerinin sağlanması.

Nef Benzer İş İlanları

MAKALE YAZARAK PARA KAZAN

1 Comment

  1. Mekanik teknisyen iş başvurusu için görüşmek isterim sizler içinde uygunsa aydın etik bakirkoy

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*