Modoko Mobilya Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Modoko Mobilya Personel Alımı

Türkiye’nin köklü mobilya mağazalarından birisi olan Modoko, 1969 yılından günümüze kadar tüketicilerine kaliteli, şık ve kullanışlı mobilyaları sunmaktadır. Modoko Mobilya personel alımı gerçekleştirmekte olup, mağaza bünyesinde yer alacak çalışanlar hem web sitesi, hem de fiziksel mağazalar üzerinden alınan siparişlerin sağlanması yönünde hizmet vermek durumundadır.

Dolayısıyla Modoko Mobilya işçi alımı ile şirketin bünyesinde çalışmak isteyen adayların takım çalışmasına uygun bir yapıda olması gerekmektedir.

Modoko Mobilya Personel Alımı

Modoko Mobilya Çalışma Şartları

Adayların merak ettiği bir diğer konu ise Modoko Mobilya çalışma şartları olmaktadır. Şartlar çoğu zaman pozisyona göre değişkenlik gösterdiği için yönetim kadrosunda yer alan personellerle işçi kadrosundaki çalışanların şartları, farklılık gösterebilmektedir. Bu nedenle adayın yapması gereken, hangi kadro için başvuruda bulunacağını dikkate alarak, ilgili kadro için çalışma şartlarını araştırmaktır.

Örneğin Modoko Mobilya eleman alımı sonrası yönetim kadrosunda görev alacak olan bir personel, genellikle bilgisayar başında çalışmalarını yürütür ve kimi zaman tüketicilerle de birebir iletişim kurmak durumundadır. Mesai süresi günlük 8 saat olup, maaş ise 2 bin TL civarında olabilmektedir.

Modoko Mobilya İş İlanları

Modoko Mobilya iş ilanları şirketin web sitesi üzerinden takip edilebilir. Bunun için modoko.com.tr web sitesine giriş yaparak, “Kariyer” sayfasına bakınız. Bu sayfa üzerinde cinsiyet, departman ve çalışma şekline göre ilanlar listelenmektedir.

Açık pozisyonlar arasında hem vasıflı, hem de vasıfsız personeller için uygun ilanların yanı sıra Modoko Mobilya engelli alımı da yer almaktadır. Modoko Mobilya başvuru yapmak isteyenlerin bu ilanları takip ederek müracaatlarını gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

İş ilanları arasında herkese uygun ilanlar bulunabilmektedir. Uzun yada kısa süreli, partveya full time gibi çalışma seçenekleriyle sunulan iş imkanları, farklı yaş grupları ve eğitim seviyelerindeki tüm adaylara hitap etmektedir. Bu nedenle iş bulma olasılığının yüksek bir ihtimal olduğunu belirtmeliyiz.

Modoko Mobilya İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Modoko Mobilya iş başvuru formu doğrudan web sitesi üzerinden bulunamamaktadır ancak dilerseniz örnek bir iş başvuru formunu doldurarak, modoko@modoko.com.tr adresine de mail gönderebilirsiniz.

Aynı zamanda açık pozisyonlarda belirtilen telefon numaralarını arayarak da, başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. İlgili pozisyona dair çalışma koşulları ve maaşları hakkında detaylı bilgi almak isterseniz de, ilanlarda belirtilen telefon numaraları aracılığıyla firmanın İnsan Kaynakları birimiyle irtibata geçebilirsiniz.

Modoko Mobilya şirketine iş başvurusunda bulunan adayların en çok başvurduğu diğer firmalara da örnek verecek olursak; Bellona, Doğtaş Mobilya, İstikbal ve Kelebek Mobilya.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*