Melek Tekstil Personel Alımı ve İş İlanları 2023

melek-tekstil-personel-alimi

Melek Tekstil personel alımı yapacak!

Melek Tekstil iş başvurusu yaparak sizde Melek Tekstil ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. Melek Tekstil personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Melek Tekstil eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Melek Tekstil insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Markamız MCL, 22 yıllık deneyimle her geçen gün kendini yenilemeye ve modaya yön veren tasarımlarını sunmaya devam ediyor..

Tasarımlarımız, dünya trendlerini yakından takip eden genç ve dinamik ekibimiz tarafından hazırlanırken sade ve sıra dışı tasarımları modern yaşama uygun olarak rahatlıkla buluşturuyor.

Üretimlerimiz, 7000m2’lik alanda kurulu kendi tesislerimizde, konusunda uzman yöneticilerin kontrolünde hassasiyetle sürerken tasarımlardaki heyecan ürünlere taşınıyor.

Dünya markaları arasındaki yerini çizgisinden ödün vermeden koruyan MCL, bu gençlik ve dinamizmi Türkiye’nin dört bir yanındaki bayii ağımızda kalite ve tasarım detaylarını bütünleştirerek sizlerle paylaşıyor.

Yönetimimiz, teknolojik gelişmeleri yakından izlerken insana ve sisteme uzun vadeli yatırımlar yapmayı, kalite standartlarını yükseltme konusunda sektöre öncülük etmeyi, bilgi birikimini ürünlerimizle buluşan tüketiciye yansıtmayı prensip olarak görüyor.
Bu farkı bizimle paylaşın..

Açık Pozisyonlar:

Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Gece Sorumlusu İstanbul(Avr.) Melek Tekstil San.Tic.Ltd.Şti.
Resepsiyonist İstanbul(Avr.) Melek Tekstil San.Tic.Ltd.Şti.

Başvuru için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*