Marmara Forum Personel Alımı ve İş İlanları 2023

fatgpt

 

marmara-forum-personel-alimi

Marmara Forum personel alımı yapacak!

Marmara Forum iş başvurusu yaparak sizde Marmara Forum’ın gücünden güç alabilirsiniz. Marmara Forum personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Marmara Forum eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Marmara Forum insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

“Yarın kadar yeni” sloganıyla 31 Mart’ta kapılarını açan Marmara Forum, zengin marka karması, şehir ile fiziksel olarak bütünlük içindeki mimari yapısı ve kolay ulaşım sağlayan merkezi lokasyonu ile dikkat çekiyor.

İstanbul’un her noktasından rahatça ulaşılabilen Merter’de yer alan Marmara Forum, 135 bin metrekare kiralanabilir alanında 350’ye yakın ulusal ve uluslararası marka ve 13 bin metrekarelik eğlence alanı ile İstanbul’da “Yeni”liğin adresi olmayı hedefliyor.

fatgpt

Carrefoursa’nın 13 bin metrekare alana kurduğu ve Türkiye’deki ilk konsept hipermarketini içinde barındıran Marmara Forum’da Bauhaus, Tepe Home, Saturn, Cinebonus, Boyner, YKM, D&R, H&M, C&A, Play Bowling, Teknosa, Zara, Marks&Spencer, Bimeks ve FLO da anchor marka olarak yer alıyor.  alışveriş merkezinde ayrıca Massimo Dutti’den Stefanel’e; Benetton’dan Mango’ya; Lacoste’tan Network’e, DKNY’den GAP’e ve Armani Kids’e; kadın, erkek, çocuk ve iç giyimde iddialı ulusal ve uluslararası markaların yanı sıra Atasay, Altınbaş, Gülaylar, Assos ve Swarovski gibi mücevher markaları da bulunuyor.

Kiralanabilir alanının 25 bin metrekaresini eğlence ve teknoloji alanına ayıran Marmara Forum,  açıldığı günden bu yana gençlerin yoğun ilgisi ile karşılaşıyor. Marmara Forum; bowling, sinema gibi eğlence alanlarının yanı sıra yenilikleri ve trendleri takip edenlere yönelik etkinlikleriyle de bir cazibe merkezi olacağının sinyallerini veriyor.

Marmara Forum, aralarında REAL D ekrana sahip salonların da olduğu, toplam 16 sinema salonuyla hizmet veren Cinebonus ile Türkiye’nin en fazla salona sahip sinemasını bünyesinde barındırıyor. Alışveriş merkezini ziyaret edenlerin en çok ilgi gösterdiği ikinci durak ise, 65 farklı markasıyla Marmara Forum food court. Türkiye’nin en büyük food court’una sahip olan Marmara Forum, ziyaretçilere sunduğu farklı seçenekleriyle de dikkat çekiyor.

Marmara Forum’da çocuklu ailelerin ilk durağı ise birbirinden yeni oyuncak ve çocuk giyim markalarının yer aldığı Çocuk Sokağı. Marmara Forum, çocuklara özel hazırlanan mimarisi ile ‘Çocuk Sokağı’nın da beğenilen çocuk markalarının yanında, oyun alanları ve bakım merkezleri de yer alıyor.

Tüm bu marka ve sosyal alanların yanında, müşteri hizmetleri ile de fark yaratmayı amaçlayan Marmara Forum’un en önemli farklılığı ise My Forum. Havaalanlarında olduğu gibi müşterilere özel alanlar sunan My Forum, aynı zamanda üyelerine Greenbox isimli profesyonel sistemle donatılmış odada istedikleri videoları çekme şansı veriyor. My Forum üyelerine ayrıca kendilerine özel salonda etkinlikler düzenleniyor. Sosyal ağları kullanan ünlüler ve onların takipçileri de My Forum’da düzenlenen etkinliklerde bir araya geliyor.

Başvuru için tıklayınız.

fatgpt

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*