Maltepe Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2022

İstanbul-Maltepe’nin Altayçeşme Mahallesi bölgesinde yer alan Maltepe Devlet Hastanesi, hastalara daha iyi, güvenilir ve aktif sağlık hizmetleri sunabilmek için bilimsel ve teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir. Alanında uzman personelleri ile konforlu, güler yüzlü, düzenli, hijyenik sağlık çözümleri sunmaktadır.

Ulusal ve uluslararası anlamda yüksek hizmet standartlarına sahip olan Maltepe Devlet Hastanesi, bölgede en çok tercih edilen sağlık kurumları arasındadır. Her vatandaşa eşit yaklaşım anlayışına sahip olan kurum, bu doğrultuda ayrım yapmadan, ulaşılabilir, kesintisiz sağlık hizmetleri sunmaktadır.

Maltepe Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı

Maltepe Devlet Hastanesi İş İlanları

Maltepe Devlet Hastanesi kurulduğu günden bu yana alanında uzman personelleri ile hizmet vermektedir. Her kurumda olduğu gibi zaman içerisinde yeni personel ihtiyaçları olmaktadır. Bunları karşılayabilmek, böylece hizmetlerin aksamasını engellemek amacıyla işe alımlar yapmaktadır.

Bunlar sadece doktor ya da hemşire gibi sağlık kadrolarına değil hizmetli, bakıcı ya da idari ve destek kadrolarında olabilmektedir. Bu nedenle iş arıyorsanız hepsini takip ederek size uygun bir fırsat bulunup bulunmadığını görebilirsiniz.

İlanları takip edebilmek için tek yapmanız gereken Resmi Gazete ya da İŞKUR tarzı kaynakları, düzenli olarak takip etmektedir. Çünkü bir ilanın tarihi geçmişse, başvuru yapmanız mümkün olmaz.

Maltepe Devlet Hastanesi Personel Alımı

Maltepe Devlet Hastanesi, açtığı pozisyonlara başvuran kişilerden bir takım nitelikleri yerine getirmesini beklemektedir. Alım yapılacak pozisyona göre bunlar değişmekte olup, ilanda ayrıntılı olarak yer verilecektir. Bunlara uyum sağlanmıyorsa başvuru da kabul edilmez.

Maltepe Devlet Hastanesi bir devlet kurumu olduğu için memur ya da sağlık kadroları KPSS gibi bir takım sınavları gerektirebilir. Eğer başvurmak istediğiniz ilanda bu tarz bir koşul varsa, söz konusu sınava girmiş, başvuru için yeterli puanı almış olmanız gerekir.

Adaylardan istenen tüm koşulları yerine getiriyorsanız, başvuru işlemlerini belirtilen tarih aralıklarında, kısa sürede yapabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*