Lidersan Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Lidersan, Altunkaya Şirketler Grubuna bağlı, pek çok farklı alanda hizmet vermekte olan bir kuruluştur. Gıda sektöründen içecek sektörüne, sağlık sektöründen temizlik sektörüne, tarımdan hayvancılık sektörüne kadar birçok alanda iç ve dış pazarda çalışmalarına devam etmektedir. 1980 yılında kurulmuş olan şirket, 2000’in üzerinde çalışana sahiptir ve zaman zaman yeni personel alımları yaparak kadrosunu genişletmeye devam etmektedir.

Lidersan Personel Alımı ve İş İlanları

Lidersan İş İlanları

Lidersaniş alım süreçlerini büyük bir titizlikle yürütmektedir. Kurumsal amaç ve hedefler doğrultusunda yetkinliğe ve beceriye sahip çalışanları bünyesine kazandırmayı hedeflemektedir. İşe alım ve başlatma süreçlerini, standart, profesyonel ve çağdaş işletme normlarına göre yürütmektedir. Bir taraftan bireylerin kişisel özelliklerine ve bireysel yeteneklerine önem verilmekte diğer taraftan da her adayın grubun ortak değerlerine sahip olması beklenmektedir.

Yeni başlayanlar için bir oryantasyon eğitimi verilmekte, şirkette pozisyonlarına göre plana dahil edilerek şirketteki birimleri ve şirket çalışanlarını tanıması sağlanmaktadır. Kişisel ve mesleki performanslarını arttırmaya yönelik eğitimler düzenlenmekte gerek beyaz yakalı gerekse mavi yakalı hizmet içi eğitimleri ile bütün çalışanların ISO, hijyen ve temizlik, iş sağlığı ve iş güvenliği gibi konularda bilinçlenmeleri sağlanmaktadır.

Şirketin ücret ilkeleri eşit işe eşit ücret, dengeli ücret, piyasa ücretleriyle karşılaştırma, kurumsal adalet, performansa dayalı ücret ve esneklik temeline dayanmaktadır. Fırsat eşitliği tanınmakta, kariyer olanakları sunulmaktadır.

Nasıl Başvurulur?

Lidersaniş başvurusu yapmak oldukça kolay. Altunkaya Grup ana sayfasına ulaştığınızda İnsan Kaynakları sekmesi yer alıyor. Burada IK Süreçleri, IK Politikamız ve İş Başvurusu seçenekleri yer alıyor. İş Başvurusu seçeneğinetıkladığınızdakarşınıza başvuru formu geliyor. Formda kişisel bilgiler, eğitim bilgileri, iş tecrübesi, notlar yer alıyor. Gerekli alanları doldurduktan sonra Gönder butonuna tıklıyorsunuz ve başvurunuz yapılmış oluyor.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Depo sorumluları
  • Satış sorumlusu ve pazarlamacılar
  • Genel muhasebe uzmanı
  • Bayi sorumlusu yardımcısı.

Pozisyon Açıklamaları:

  • Depo sorumluları: Şirketin depolarından sorumlu olmak… Ürün giriş çıkışını, sevkiyatlarını kontrol etmek.
  • Satış sorumlusu ve pazarlamacılar: Şirket hedefleri doğrultusunda ürün satışlarının takibini yapmak, daha geniş kitlelere ürünlerini ulaştırmak.
  • Genel muhasebe uzmanı: Şirketin muhasebe işlerinde görev alarak personel ve bakanlık muhasebe evraklarını hazırlamak, raporlamalarını yapmak.
  • Bayi sorumlusu yardımcısı: Şirketin bayilerinde yardımcı olarak görev yapmak, iş verimliliğini ve iş sürekliliğini bayilerde üst seviyeye taşımak…

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cumartesi 08:30 – 19:00, Pazar günleri tatil. (Bazı bölümlerde vardiyalı sistem uygulanmaktadır.)

Alım Yapılacak Şehirler: Gaziantep.

8 Comments

  1. Argon kaynak ustasıyım paslanmaz krom tesisat cidarlı cidarsiz kazan karıştırıcı mixser yapımında 20 yıl hizmet vermekteyim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*