Kürüm Holding Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Kürüm Holding personel alımı yapacak!

Kürüm Holding iş başvurusu yaparak sizde Kürüm Holding’ın gücünden güç alabilirsiniz. Kürüm Holding personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Kürüm Holding eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Kürüm Holding insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Temelleri 1975 yılında atılan Kürüm Holding’in ana faaliyet alanı demir ve çelik üretimidir. Üretim tesislerinde istihdam edilen binin üzerinde çalışanıyla Türkiye ve Balkanlar’da, geniş bir uluslararası ticaret ağı ile faaliyet göstermektedir.

Grubun lokomotif şirketi olan Kürüm Demir A.Ş., bulunduğu coğrafi bölgenin en önemli sıcak haddelenmiş, ince kalibrasyonlu, nervürlü inşaat demiri üreticilerinden biri konumundadır.

Artan başarı grafiği ile “İlk 500 Büyük Sanayi Kuruluşu” listesinde üst sıralarda yer almaktadır. Arnavutluk’ta yerleşik Kürüm International Sh.A.,Balkanlar’daki en önemli çelik ve inşaat demiri üretimi yatırımlarından biridir. Kürüm, Balkanlar’da, ana faaliyet alanı dışında, hidratlı kireç ve azot-oksijen üretimi, hurda işleme, sigortacılık, metalik madencilik, hidrolik enerji üretimi ve Durres Limanı konteyner terminali işletmesi faaliyet göstermektedir.

Kürüm Holding zor coğrafyalarda demir-çelik, enerji ve diğer stratejik alanlarda öncülük yaparak ülkelerin gelişimine katkıda bulunmak” misyonu ile yatırımlarını artırmaya ve çeşitlendirmeye devam etmektedir.

Başvuru için tıklayınız.

2 Comments

 1. Demir çelik mobilya montaj kaynak bölümlerinde 30 yıllı iş tecrübem vardır.Çıraklıktan usta olarak fabrika müdürlüğü dahil her depatmanda görev yaptım.Çalışma hayatıma yurtdışında devam etmek istiyorum.Yurtdışı tecrübem vardır

 2. YI GUNLER IS BASVURU ICIN SIZE YAZDIM
  ADI VALBON 31

  SOYADI XHAHA
  MEMLEKETI KOSOVA
  SEHIR PRIZREN
  CEP TL +37744280760
  MEDENI DURUM EVLI 1 cocuk babasi
  konustugum dil TURKCE ARNAVUTCA MAKEDONCA
  EGITIM BILGILERIM ..LISE BEZUNU BILGISAYAR BULUMU
  YABANCI DIL .. TURKCE ARNAVUTCA SERPCA BOSNYAKCA
  DAHA UNCE IS GURDUGUM YER KOSOVA DA BEKTEL ENKA OTO YOLUNDA OZEL SIRKETLERDE TECUMAN IS YUNEDTIM VE DANISMANLIK OLARAK YAPTIM

  BEN SIZIN FIRMANIZ HAKINDA OKUDUM VE SIZIN FIRMANIZDA CALISMAK ISTERDIM ISIM DE TECRUBELIYIM VE EN SON ISIM TURKIYEDEN KOSOVA YA GELEN TURK FIRMALA IS VE BAYILER BULMAK ICIN TERCUMANLIK DANISMANLI YAPTIM VE SZIDEN BIR HABER BEKLIYORUM SIZIN FIRMANIZDA CALISMAK BENI MUTLU EDER vali821@hotmail.com

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*