Kordsa Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Kordsa’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Kordsa bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Kordsa personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Kordsa, Sabancı Holding bünyesinde 1973 yılında İzmit’te Lastik Kord Bezi Fabrikası adıyla açılan ilk fabrika ile hizmet vermeye başlamıştır.

Kordsa ilk üretimlerini kord bezi üzerine yapmasına karşın günümüzde kompozit malzemeler üzerinde yaptığı çalışmalar sonucu bu malzemeleri güçlendirilerek havacılık, otomotiv, denizcilik sektörüne, inşaatlarda kullanılan malzemelerin güçlendirilmesi üzerine yaptığı çalışmalarla da inşaat sektörüne önemli katkılar sağlamaktadır.

Türkiye pazarı dışında ABD, Brezilya, Endonezya ve Çin’e ihracat yapan Kordsa, 900’e yakın çalışanıyla yıllık 4 Milyar TL cirosu ile büyümeye devam eden bir firma konumundadır.

Kordsa Personel Alımı ve İş İlanları

Kordsa İş İlanları

Kordsa, dünya pazarlarına yön veren bir firmadır. Günümüzde, kullanılan her 3 binek araçtan en az 1 tanesinin lastiklerinin güçlendirilmesinde Kordsa’nın imzası vardır. Aynı zamanda havacılık sektöründe kullanılan uçak, helikopter gibi taşıtlarında her 3 tanesinden en az 2’si Kordsa kalitesiyle güçlendirilmiştir. Bu kalitede ürettiği ürünlerini de dünya piyasasına sunmuştur.

Geliştirdiği nitelikli malzemeler ile daha az karbon emisyonu sağlamayı amaçlayarak doğayı korumayı da kendilerine görev olarak bilmişlerdir. Yenilikçi çözümleri sayesinde de sürdürülebilir bir gelecek için sağlam adımlar atan Kordsa, geniş hizmet ağında oluşan hizmet ihtiyaçlarını karşılamak için zaman zaman bünyesine yeni elemanlar katmaktadır.

Çalışanlarının ve yöneticilerinin bilgi ve deneyimlerinin birbirine aktarımı ile her daim yaratıcı fikirlerin ortaya çıkacağı, işbirliği ve ekip çalışmasının teşvik edildiği bir çalışma ortamı sunan Kordsa, pek çok bireyin sıkı takip ettiği bir firma konumundadır.

Nasıl Başvurulur?

Kordsa, eleman alımı yapacağı pozisyonları kendi resmi sitesi olan https://www.kordsa.com/tr/ adresi üzerinden yayınlamaktadır. Linke tıkladığınızda açılan sayfadaki “Kariyer” butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfanın en altına inerek “Bize Katılın” sekmesine tıklamanız gerekmektedir. https://www.linkedin.com/company/kordsa/ uzantılı açılan firmanın LinkedIn sayfasından eleman alımı yapılacak olan ve size uygun olan pozisyona başvuru yapabilirsiniz. Eğer açık bir pozisyon yoksa şirketi takip ederek güncel iş ilanlarından haberdar olabilirsiniz.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Yazılım İhtiyaçları Analisti: Müşterilerin isteklerini analiz ederek bu istekleri çözüme kavuşturmak için analizler yaparak raporlar hazırlayan bireylerdir.
  • Bilgi Teknolojisi Uzmanı: Bilgisayar sistemleri aracılığıyla elde ettiği bilgileri kurumda oluşan sorunların çözümleri için kullanan bireylerdir.
  • İnsan Kaynakları Uzmanı: İşe alım ve işten çıkarımları düzenleyen, yöneten bireylerdir.
  • Pazar Geliştirme Uzmanı: Ürünler için yeni pazarlar keşfederek bu pazarlarda uygulanacak olan stratejilerin saptanması için çalışan bireylerdir.

Temel Bilgiler

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: Personel alımı yapılacak olan ülkeye ve pozisyona göre değişiklik göstermektedir.

Alım Yapılacak Şehirler: İzmit, İstanbul

7 Comments

  1. Kocaeli Yuvam Akarcada ikamet ediyorum.2 yıllık makina teknikerliğinden mezunum sizinle çalışmak isterim.0 554 461 22 20

  2. Kocaeli bünyesinde çalışma isterim mekanik elektrik bünyesinde usta olarak yer almak tan mutluluk duyarım 05443689761

  3. Merhaba daha önce çalışmış olduğum firma çalıştıramamış olduğu yeni kısımda daralma yoluna başvurunca biz son giren işçi olarak öncelikle çıkartıldık şu an iş aramaktayım. Kordsa global bünyesinde çalışmak isterim

  4. Merhaba ford otosanda çalıştım.manevi sıkıntıdan dolayı ayrılmak zorunda kaldım.sizin bünyenizde çalışmaktan mutluluk duyarım.05413023836

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*