Kocaeli Dolphin AVM Personel Alımı ve İş İlanları 2022

dolphin_avm_kocaeli_personel_alımı

Dolphin AVM personel alımı yapacak!

Dolphin AVM iş başvurusu yaparak sizde Dolphin AVM’ın gücünden güç alabilirsiniz. Dolphin AVM personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Dolphin AVM personel alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Dolphin AVM insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Türkiye’nin ve dünyanın en ünlü markaları  aracılığıyla yepyeni bir alışveriş kültürü getiren Dolphin Alışveriş Merkezi 29 Aralık 2004 Çarşamba günü İzmit halkının hizmetine girdi.

Şehir merkezinde olmasıyla konuklarına ulaşım kolaylığı sağlayan Dolphin Alışveriş Merkezi’nde aynı mekanda en dijital ve ses kalitesine sahip 8 sinema salonu, Türk ve dünya mutfağının eşsiz lezzetlerini barındıran restaurant, cafe ve fast food’lar, çocuklara eğlenceli dakikalar yaşatacak oyun alanı ve ayakkabıdan, bay-bayan ve çocuk giyinme, oyuncaktan parfümeri ve spor malzemesine kadar geniş ürün yelpazesiyle keyifli alışveriş ortamı İzmit’lileri bekliyor. Ayrıca Dolphin Alışveriş Merkezi’nde Türkiye’nin en büyük süpermarket zincirlerinden biri olan MİGROS da yer alıyor.

Tamamı çelik konstrüksiyonla inşa edilen Dolphin Alışveriş Merkezi konuklarına güvenli vakit geçirme olanağı sağlıyor.

Dolphin AVM de bulunan mağaza sayısı oldukça fazladır, bunların içinde Zara, LC Waikiki, Mc Donald’s, Burger King, Adidas, adL Işık, Avea, Turkcell, Vodafone, Bershka, Burberry, Colin’s, Collezione, D&R, Damat, DeFacto, Deichmann, Derimod, Emo Optik, Flo, Hummel, Kiğılı, Koton, KFC, Lacoste, LC Waikiki, Levi’s, Loft, Mango, Mavi, MC Donald’s, Midpoint, Nike, Nokia, Polo, Polo Garage, Pierre Cardin, Robert’s Cafe, Saat&Saat, Sarar, Sbarro, Teknosa, YKM, Zara Home ve Zeki Triko ve daha fazlası.

Başvuru için tıklayınız.

1 Comment

  1. Engelli is başvurusu is arıyorum yüzde 43 engelliyim is için yardım talebinde önemle rica ediyorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*