Kıraça Holding Personel Alımı ve İş İlanları 2022

kiraca-holding

Kıraça Holding personel alımı yapacak!

Kıraça Holding iş başvurusu yaparak sizde Kıraça Holding’ın gücünden güç alabilirsiniz. Kıraça Holding personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Kıraça Holding eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Kıraça Holding insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

İK Politikaları

Politikamız, organizasyonel gelişim hedefiyle yetkin ve performansı yüksek çalışanları, fırsat eşitliği ilkesine göre kadromuzda tutarak dinamik bir yapı oluşturmaktır.

Bunun için;

En değerli kaynağı ”insan”ın iş yaşamındaki memnuniyetini ilke edinen ekibimizin hedefi,

  • Nitelik ve ihtiyaçlara göre doğru işe doğru kişiyi yerleştirmek,
  • Çalışanlarımıza sürekli eğitim ve kendini geliştirme ortamı sağlamak,
  • Bireylerin kariyerlerini, organizasyonun ihtiyaçları doğrultusunda planlayıp geliştirmek,
  • Sistematik yaklaşımlarla ücretlendirme ve ödüllendirme uygulamalarını gerçekleştirmek,
  • Bireylerin performanslarını objektif yaklaşımlarla izleyerek 360 Derece değerlendirme ve geribildirim ortamını yaratmak,
  • Çalışan motivasyonuna yönelik uygulamaları hayata geçirerek tercih edilen bir çalışma ortamı yaratmak,
  • Uluslararası platformda kabul görmüş modern İnsan Kaynakları uygulamalarını izleyerek, şirketlerimizi daha iyi bir geleceğe taşıma için gerekli entegre sistemleri oluşturup yönetmek

ve sonucunda işgücü tarafından Türkiye’de en çok çalışılmak istenen firma olmaktır.

Başvurmak için tıklayın.

Kıraça Holding Tarihçesi

Kıraça Holding, 1998 yılında Türk otomotiv sektörünün önde gelen isimleri İnan Kıraç ve Claude Nahum tarafından Kıraça Şirketler Topluluğu adıyla kurulmuştur.

Türk otomotiv sektöründeki kapasite fazlası atıl yatırımları Türk ekonomisine kazandırmak, hafif ticari araç pazarındaki büyüme potansiyelini değerlendirmek, yeni bir pazarlama ve dağıtım modeli ile bağımsız yedek parça sektöründeki dağınık yapıyı organize etmek ve uluslararası ticaret alanında faaliyet göstermek amacıyla kurulan şirket kısa bir sürede bu sektörlerdeki gücünü ve başarısını kanıtladı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*