Kilis Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2023

fatgpt

Kilis Belediyesi Personel Alımı haberlerini takip etmek, Kilis iş ilanlarını incelemek ve anında haberdar olmak için takipte kalın.

kilis belediyesi iş ilanları

Ülkemizin en güneyindeki illerden olan Kilis kozmopolit yapısıyla dikkat çekiyor. Özellikle göçmenlerin yoğun bir şekilde yaşadığı şehirde yatırımlar ve planlama devlet eliyle yapılsa da Kilis Belediyesi de önemli bir yük alıyor. Bu çerçevede personel ihtiyacı olan belediye yıl içerisinde farklı zamanlarda personel alımı yapıyor. Vatandaşlara iyi bir hizmet verebilmek için personel eksiğini gideren belediye bu noktada iş ilanları yayınlıyor.

Kilis Belediyesi İş İlanları

Kilis Belediyesi yıl içerisinde bünyesindeki farklı birimler için iş ilanları yayınlıyor. Yayınlanan iş ilanları doğrultusunda personel alımı yapan belediye ilanları resmi internet sitesi üzerinden yayınlıyor. Kilisli vatandaşların yakından takip ettiği ilanlar çerçevesinde alım yapılıyor. Yayınlanan iş ilanlarında kadro sayıları, alım yapılacak birimler ve diğer bütün detaylar ayrıntılı bir şekilde belirtiliyor. İlanda belirtilen bilgilerle rahat bir şekilde başvuru yapılabilir.

Kilis Belediyesi Personel Alımı

Kilis Belediyesi işçi, şoför, memur, zabıta, güvenlik elemanı ve diğer kategorilerde personel alımı yapıyor. Personel alımlarını yıl içerisine yayan belediye ihtiyaç doğrultusunda alım yapıyor. Bu noktada belediyede işe girmek isteyen vatandaşların personel alım ilanlarını takip etmeleri gerekiyor. Ayrıca personel alım ilanları ile ilgili sürekli güncellenen sitemizi de takip ederek ilanlardan haberdar olabilirsiniz.

Kilis Belediyesi Engelli/Özürlü Personel Alımı

Kilis Belediyesi personel alımlarında engelli vatandaşları da unutmuyor. Alım yapılacak kadrolar içinde engelli vatandaşlar için de kadro ayıran belediye birimlerdeki uygun pozisyonlarda engelli vatandaşları istihdam ediyor. Bu çerçevede iş başvurusunda bulunmak isteyen engelli vatandaşların engelli raporlarıyla birlikte başvuru tarihlerini kaçırmadan başvurularını tamamlamaları gerekiyor. Yapılan başvurular belediye tarafından değerlendirildikten sonra olumlu veya olumsuz olarak başvuru sahibine dönüş yapılıyor.

fatgpt

Kilis Belediyesi Sözleşmeli/Sözleşmesiz İşçi Alımı

Kilis Belediyesinde en çok ihtiyaç duyulan personellerin başında işçiler geliyor. Hem fen işlerinde hem park ve bahçelerde hem de temizlik işlerinde görevlendirilen işçiler bu noktada belediyede önemli ölçüde iş gücünü sağlamış oluyorlar. Yıl içerisinde oluşan eksikleri ve yapılan yatırımlarla birlikte artan işçi ihtiyacını karşılamak için Kilis Belediyesi sözleşmeli veya sözleşmesiz personel alımı yapıyor. İşçi kategorisinde yapılan alımlarda belediye işçilerin bütün haklarını koruyor. Bu noktada başvurmak isteyen vatandaşlar rahatlıkla başvuru yapabilirler.

Kilis Belediyesi Zabıta Alımı

Kilis belediyesinin ihtiyaç duyduğu bir diğer önemli personel ise zabıta memuru olmaktadır. Bu noktada zabıta birimine senenin çeşitli zamanlarında kadın ve erkek olmak üzere personel alımı yapılıyor. En az lise mezunu, T.C. vatandaşı, kamu hizmetinden mahrum olmayan ve yüz kızartıcı suça bulaşmamış vatandaşlar başvuru yapabiliyor. Başvurular internet sitesi üzerinden başvuru formu ile yapılıyor. Ayrıca istenen belgeleri de elden belediyeye teslim etmek gerekiyor.

Kilis Belediyesi Özel Güvenlik Alımı

Kilis Belediyesi belediyeye ait kamu binaları başta olmak üzere halka açık alanlarda, park ve bahçeler ile mesire alanlarında görevlendirilmek üzere özel güvenlik personeli alıyor. Daha önce bu işte tecrübesi olan, özel güvenlik eğitimi almış ve bu sertifikaya sahip olan, sağlık açısından herhangi bir problemi olmayan vatandaşlar başvuruda bulunabiliyor. Başvurular form üzerinden yapılıyor. Formu eksiksiz ve dikkatli bir şekilde doldurduktan sonra istenen belgeleri de belediyeye iletmek gerekiyor.

Kilis Belediyesi İş Başvurusu

Kilis Belediyesine iş başvurusu yapmak son derece kolay olmaktadır. Kilis Belediyesinin resmi internet sitesi üzerinden yayınlanan ilanlarda personel alım ile ilgili şartlar ve süreç açık bir şekilde ifade ediliyor. Bu şartları karşılayan vatandaşlar ilgili süreci takip ederek başvurusunu tamamlayabiliyor. Diğer taraftan iş başvurusunda bulunmak için bazı birimlere dilekçe ile başvurmak gerekiyor. Bu birimler yine ilanda net bir şekilde ifade ediliyor.

Kilis Belediyesi Duyurular

Kilis Belediyesi duyurular bölümünden vatandaşlarını bilgilendiriyor. Haftalık ve aylık meclis toplantılar, yapılan hizmetler ve anlık bilgiler duyurular yoluyla vatandaşa iletiliyor. Diğer taraftan personel alımları da duyurular sayfası üzerinden ilan ediliyor. Bu çerçevede belediyeye iş başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşların belediyenin internet sayfasında yer alan duyurular bölümünü takip etmeleri gerekiyor.

Kilis Belediyesi Çalışılabilecek Birimler

Kilis belediyesi her geçen gün büyüyen yapısıyla dikkat çekiyor. Bu bağlamda bünyesine yeni birimler katan belediye bu birimler için de personel alımı yapıyor. Kilis Belediyesinde çalışılabilecek ve iş başvurusu için değerlendirilebilecek birimler arasında Emlak ve İstimlak Müdürlüğü, Park ve bahçeler Müdürlüğü, Fen İşleri Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü, İtfaiye Müdürlüğü, Su işleri Müdürlüğü ve İmar ve Şehircilik Müdürlüğü gibi birimler bulunuyor.

Güncel Kilis İş İlanları için TIKLAYIN.

fatgpt

8 Comments

  1. mrb uzman çavuşluktan sözleşmem gereği btince istifa ettim uygun kadronuzda görev almak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim 05070490995 gaziantep

  2. Merhaba 6 yıl Uzman Çavuşluk yaptım. Kendi isteğimle istifa ettim şuan boştayım işe ihtiyacım var ilgilenirseniz sevinirim.0542 570 56 61 AYRICA SRC BELGEM BİLGİSAYAR SERTİFİKAM VAR.

  3. Merhaba 6 yıl Uzman Çavuşluk yaptım. Kendi isteğimle istifa ettim şuan boştayım işe ihtiyacım var ilgilenirseniz sevinirim.0542 570 56 AYRICA SRC BELGEM BİLGİSAYAR SERTİFİKAM VAR.

  4. Turk sılahlı kuvvetlerıde 2 yıl uzman cavus olrak gorev yaptım kendı ıstegımle ısten ayrıldım. Aynı zaman da LİSANS İŞLETME mezunuyum norm kadronuzda acık varsa 657 tabı devlet memuru olarak gorev almak ıstıyorum gerenın yapılmasını arzz ederım..=507 793 76 49=

  5. uzman çvş tan ailevi sebeplerden dolayı ayrıldım belediyeniz bünyesinde açık olan kadronuzda çalışmak isterim. 05425121468

  6. k.maraşta yaşıyorum güzel sanatlar ,kamu yönetimi 4üncü sınıftayım b sınıfı ehlıyetim özel sektörde teknikerlik yapıyorm devlet garantisi olan iş arıyormm

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*