Kayseri Park AVM Personel Alımı ve İş İlanları 2023

fatgpt

kayseri-park-avm-personel-alımı

Kayseri Park AVM personel alımı yapacak!

Kayseri Park AVM iş başvurusu yaparak sizde Kayseri Park AVM’ın gücünden güç alabilirsiniz. Kayseri Park AVM personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Kayseri Park AVM personel alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Kayseri Park AVM insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

fatgpt

KAYSERi PARK, KAZANÇLI ALIŞVERİŞİN KALBİ

Kapılarını 2006 yılında açan Orta Anadolu’nun en gözde Alışveriş ve Yaşam Merkezi Kayseri Park, açıldığı günden bu yana Kayserilileri alışveriş, eğlence ve kültür aktiviteleriyle buluşturuyor. Sunduğu farklı alternatiflerle tam bir ‘yaşam merkezi’ olan Kayseri Park, marka karması içinde ünlü Türk ve Dünya markalarını barındırıyor.

Artaş İnşaat grubu yatırımlarından biri olan Kayseri Park, 64.000 metrekarelik toplam kapalı alan içerisinde 27.000 metrekare kiralanabilir alan ile;her tarza, her yaşa ve beğeniye hitap edebilen Vakko, W Collection, Mango, Benetton, Nike, Swatch, Kiğılı, Levi’s, Starbucks Coffee gibi ulusal ve uluslar arası 130 mağaza ile hizmet veriyor. Yaklaşık 1000 kişiye istihdam sağlayan Kayseri Park, aylık ortalama 700.000 ziyaretçi ağırlıyor. Kayseri Park’ın 2000 araç kapasiteli otoparkı ücretsiz olarak hizmet veriyor.

Başvuru için tıklayınız.

MAKALE YAZARAK PARA KAZAN

1 Comment

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*