Kastamonu Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Kastamonu Belediyesi Personel Alımı haberlerini takip etmek, Kastamonu iş ilanlarını incelemek ve anında haberdar olmak için takipte kalın. Tarihi dokusu ile öne çıkan Kastamonu, Anadolu’da en eski şehirler arasındadır. Sahip olduğu tarihi eserleriyle büyük bir geçmişe sahiptir. Günümüzde bu gibi yönleri ve Karadeniz’in eşsiz bir bölgesinde bulunması nedeniyle büyük bir ivmeyle gelişmektedir.

Bu durum zaman içerisinde birçok yeni ihtiyacı da beraberinde getirmektedir. Belediye bunları gidererek hem vatandaşların gereksinimlerini karşılamak, hem de şehri daha fazla geliştirmek için yeni planlar, projeler ve hizmetler üretmektedir. Bu esnada yeni iş alımları da gerçekleşmektedir.

Bunun yanı sıra iştirakleri de kendini geliştirdiği için bu yönde personel alımı gerçekleştirilmektedir. Böylece iş arayan vatandaşlara çok sayıda olanak tanınmaktadır. İlde yaşıyorsanız bunları inceleyebilir, size uygun fırsatları bulabilirsiniz.

Kastamonu Belediyesi Personel Alımı

Kastamonu Belediyesi İş İlanları

Kamu kurumları herhangi bir personel gereksinimi duyduğunda gerekli iş ilanlarını vermektedir. Yılın farlı zamanlarında olduğu için adayların düzenli bir şekilde incelemesi, ardından bazı konulara dikkat ederek başvurulması gerekir.

Bunlardan biri başvuru gerçekleştirilebilecek tarihlerdir. Her iş ilanında bu değişmektedir. Adayların bu durumu ilanın üzerinden kontrol ederek uyarınca hareket etmesi gerekir. Bunun yanı sıra yapılan başvurunun, bilgi ve yetkinliklerinize uygun olması şarttır. Aksi durumda kabul edilmeme olanağı vardır.

Kastamonu Belediyesi bünyesinde alım yapılabilecek birçok pozisyon vardır. Bunlardan bazıları,

 1. Park ve Bahçe İşçisi,
 2. Memur,
 3. Zabıta,
 4. Şoför,
 5. Çaycı,
 6. Temizlik Görevlisi,
 7. Arşivci,
 8. Güvenlik Görevlisi,
 9. İşçi gibi konumlardır.

Ancak başvuru için açık ilanların olması gerekir. Düzenli şekilde ilanları takip etmek bu nedenle şarttır. Ayrıca bazı personel alımlarında KPSS istenebileceği için girilmesi önerilmektedir.

Kastamonu Belediyesi İşçi ve Memur Alımı

Kastamonu Belediyesi yılın farklı zamanlarında, ihtiyaçlarına göre alımlar gerçekleştirebilmektedir. Personel gereksinimi olduğunda duyurular yayınlanmakta olup, iş arayanlara büyük fırsatlar sunulmaktadır.

Ancak ilanlar belirli tarihlerde aktif olduğu için duyuruları nereden takip edebileceğinizi bilmeniz gerekir. Bunun için farklı kaynaklarınız ana hatlarıyla İŞKUR, ilan.gov.tr ve Resmi Gazete gibidir. Kastamonu Belediyesinin kendi sayfası da mutlaka incelenmelidir. Böylece istediğiniz sonuçlar kısa sürede alınabilir.

Platformumuz da iş imkanlarını sizlerle paylaşmakta olup incelemeniz mümkündür.

Kastamonu Belediyesi İş Başvurusu

Kastamonu’da yaşayan ve iş arayışı olanlar arasında birçok kişi belediyeyi ilk sırada değerlendirmektedir. İlanlara başvurmak istiyorsanız, tek yapmanız gereken açık fırsatları bulmaktır. Bundan sonra yalnızca ilanda yer alan bilgilere göre müracaat işlemlerini yapmanız gerekir.

İlan hakkında adayların bilmesi gereken her konudan duyuruda bahsedilmektedir. Dolayısıyla inceledikten sonra buna göre davranmanız yeterli olacaktır.

Kastamonu İş İlanları

Tarihi dokusuyla büyük bir önem taşımakta olan Kastamonu büyük bir gelişim sergilemektedir. Bu durumdan iş olanakları da etkilenmektedir. Şehirde yaşıyor ve iş arıyorsanız belediye haricinde diğer iş fırsatlarını da değerlendirmeniz mümkündür. Aynı zamanda özek sektörde yer alan seçenekler de incelenebilir.

No Pozisyonlar
1 Gayrimenkul Değerleme Uzmanı
2 Barista
3 Saha Teknisyeni-Türkiye Geneli
4 Occupational Health and Safety Superintendent
5 IOS Developer – Remote
6 Fabrika Müdürü
7 Part Time Mağaza Satış Temsilcisi Kastamonu
8 Gayrimenkul Değerleme Uzmanı
9 Kastamonu Sinav Koleji̇ne Fi̇zi̇k, Ki̇mya Öğretmeni̇
10 Çankaya Bölge İl Temsilcileri
11 Satış Danışmanı
12 Felemenkçe Bilen Müşteri Temsilcisi
13 Satış Temsilcisi
14 Turkcell Saha Satış Temsilcisi
15 Bölge Satış Yöneticisi

Güncel Kastamonu İş İlanları için TIKLAYIN.

4 Comments

 1. Sayın baskanım iki cocuk annesiyim durumum iyi degil ise ihtiyacım var guvenlik belgem var cocuklarım ıcın lutfen bana yardım edin bana belediyemizde bir is verin isine yapan giriyor belediyeye bende sizden istiyorum benim ihtiyacım tek bir is lütfen gereğini yapın o koltuğa otururken yesıl kentte elinizle helva dagıtmıstınız bize guzel seyler yapacanıza dair siz vermiştiniz bizde hayırlı olsun demıstım lütfen bakanımız olarak iki cocuklu bir anneyim torpilımde yok bana ıs bverın Baska bısey ıstemıyorum

 2. Merhaba ben Tahsin Çerçialioğlu 1995 doğumluyum.Kastamonu Merkezde oturuyorum.Dısardan Liseyi tamamliyorum.zabıta,bekçi,güvenlik görevlisi yada b sinifi ehliyetim var şöför olarak beni belediyeye alırsanız çok memnun olurum.Şimdiden tésekkür ederim .

 3. C sınıf ehliyetimi var tıraktör silindir portip ön yükleyeci kepce kullanıtim

 4. Seleymü Aleyküm c sınıfı ehliyetimi var tıraktör portip silindir ön yükleyeci kepce ve şöförlük.yaparım

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*