Kartal Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Kartal Belediyesi Personel Alımı haberlerini takip etmek, Kartal güncel iş ilanlarını incelemek ve anında haberdar olmak için tıklayın

Yenilikçi bir vizyon ile hareket eden Kartal Belediyesi, ilçede yaşayan vatandaşlara ulaşılabilir ve kaliteli hizmetler sunmaktadır. Birçok aktivite ve faaliyet sunmakta olup, her geçen gün bunları geliştirmektedir. Bu kapsamda ilerlemesini de sürdürmektedir.

Kartal Belediyesi Personel Alımı

Oldukça hareketli bir yapıya sahip olan Kartal Belediyesi, bu nedenle zaman içinde farklı kadrolarda personellere gereksinim duyabilmektedir. Bu durumlarda ilanlar resmi bir şekilde hazırlanarak adaylar ile paylaşılmakta, başvuruları kabul edilmektedir. İş başvurusu yapılabilecek birçok kadro olup, belediye ihtiyaçlarına göre yayınlamaktadır.

 1. Memur
 2. Park ve Bahçe İşçisi
 3. Temizlik İşleri Görevlisi
 4. Zabıta
 5. Şoför
 6. Güvenlik
 7. Arşivci

Müracaat işlemleri açık ilanlara olduğu için hangi pozisyona alım olduğu farklılık gösterebilir. Bu nedenle dikkatli şekilde incelenmelidir.

Kartal Belediyesi İş İlanları

Kartal Belediyesi yenilikçi, hareketli ve dinamik yapısı ile hızlı şekilde büyümekte ve ilerlemektedir. Bu süreçten sunulan aktivite, faaliyet ve hizmetlerin kalitesi de olumlu etkilenmektedir. Kurum tarafından yapılan işe alımlar, hizmetlerin aksama olmadan yapılmasına ve kalitesinin artmasına yardımcı olmaktadır.

Kartal Belediyesine personel olarak katılmak istiyorsanız, başvurmadan önce iş ilanlarının kurumsal ihtiyaçlara göre şekillendiği hatırlanmalı, duyurular incelenmelidir. Eğer yetenekleriniz nitelikler ile ve pozisyon ile uyum gösteriyorsa başvuru yapılabilir.

İş ilanlarının nereden kontrol edilebileceği de zamanında tüm işlemleri yapmanıza olanak tanıyacaktır. Dolayısıyla büyük önem arz etmektedir. Her belediyenin olduğu gibi Kartal Belediyesinin de kendi sitesi vardır. Burası incelenebilecek bir kaynaktır. İŞKUR, ilan.gov.tr ve Resmi Gazete de bu çerçevede değerlendirilebilir.

Kartal Belediyesi İşçi ve Personel Alımı

Belediyeler resmi bir kurum olduğu için, ilanlar bu kapsamda verilmektedir. Bu nedenle başvuran kişilerin hassas bir şekilde tüm işlemleri yapması önerilmektedir. Kurum büyük bir yapıda olduğu için alım yapılacak personeller değişiklik gösterebilmektedir.

Ancak ana hatlarıyla işçiden memura kadar birçok kadrosu bulunmaktadır. Kartal Belediyesi eşitlikçi yapısı ile ayrım yapmaksızın, sosyal haklardan tatminkar ölçüde faydalandırmaktadır. Buna ek olarak sunulan hizmetlerin temelinde toplum, insan ve çevre yer almaktadır.

Kuruma personel olarak girmek istiyorsanız, bunun için bazı pozisyonlarda Kamu Personeli Seçme Sınavı istenebileceği hatırlanmalı, öncesinde girilmelidir.

Kartal Belediyesi İş Başvurusu

Kartal Belediyesinde çalışmak istiyorsanız, aktif iş ilanlarını beklemeniz gerekir. Bunları kaçırmak istemiyorsanız, düzenli bir şekilde kontrol etmeniz şarttır. Böylece tüm işlemler sorunsuz biçimde yapılabilir.

Aktif ilanlar bulunduktan sonra sadece ayrıntıları incelenmelidir. Yetkinliklerinize uyumluysa duyuruda yer alan başvuru adresine gidilmeli, müracaat yapılmalıdır.

Kartal Belediyesi İş İlanları

Kartal Belediyesinin açtığı iş ilanları, ilçede yaşayan birçok kişiyi ilgilendirdiği için yoğun olarak araştırılmaktadır. Bunlar İŞKUR, kendi sitesi, Resmi Gazete ve ilan.gov.tr gibi adreslerden kontrol edilebilir. Eğer bölgedeki farklı iş ilanları hakkında bilgi almak istiyorsanız, internet sitemizi incelemeniz de mümkündür.

No Pozisyonlar
1 Sevkiyat ve Montaj Elemanı
2 Sevkiyat Personeli
3 Mağaza Müdürü – İstanbul Kartal Marina
4 Mağaza Müdürü/İstanbul Anadolu Yakası
5 Almanca Bilen Satış Elemanı
6 Satış Danışmanı – Maltepe-Kartal-Pendik
7 Aykan Dod 2. El Satış Danışmanı
8 İç Mimar Satış Temsilcisi / İst Anadolu Yakası
9 Java Yazılım Uzmanı
10 Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı
11 Export Sales Specialist
12 İhracat Operasyon Uzmanı

Güncel Kartal İş İlanları için TIKLAYIN.

7 Comments

 1. Marhaba ben erkan caliskan bir yildir ıssizim şoförlük veya park bahce temizlik islerinde calisa bilirim

 2. 15 yıldır temizlik sektöründeyim cam silmeyi makina kullanmayı ve temizlik yapmanın alasını biliyorum ama doğru düzgün sürekli çalışacağım iş yok piyasa berbat sizinle çalışmak istrm

 3. Ekrem Ozan datlar
  Soğutma iklimlendirme mezunuyum kalite kontrol, elektrik ve sıhhi tesisat kalorifer ateşçiliği sertifikalarim var ayriyeten
  27 yaşındayım silahlı özel güvenlik kimlik kartim bulunmaktadir iş arıyorum

 4. Merhaba ;
  Mağazacılık sektöründe 18 yıllık tecrübem var. İşten çıkartma yasağının sürdüğü şu günlerde 1 ay hedef yapamadım diye performans yetersizliği olarak siciline işlem tehtidi ile istifa yazdırtıldım. Evliyim kiradayım ve çocuk sahibiyim. Ehliyetim var.. acil iş arıyorum .

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*