Kare Sigorta Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Kare Sigorta Personel Alımı

1994 yılında kurulan Kare Sigorta, birçok branşta müşterilerine hizmet vermektedir. Kare Sigorta personel alımı sırasında özenli davranarak, 13 yıldır müşteri kitlesine en iyi hizmet kalitesini ulaştırmak ve oluşabilecek tüm risklere karşı onları güvence altına alarak karşılıklı memnuniyeti ve güveni sağlamak için çalışmaktadır.

Kare Sigorta eleman alımı esnasında adaylarda, özellikle satış öncesi ve sonrası müşterinin beklentilerini sağlayıp sağlayamayacağını analiz etmektedir. Sigorta hizmeti almak isteyen kişiler ile uzun vadeli işbirliği oluşturma amacında olan firma, bu amaç doğrultusunda alımlarını özveriyle yapmaktadır.

Kare Sigorta Personel Alımı

Kare Sigorta Çalışma Şartları

İstanbul ilinin Beyoğlu ilçesinde kurulan Kare Sigorta çalışma şartları, kurulduğu tarihten bu güne kadar zamanın koşullarına göre yenilenmiştir. Çalışanlara en az asgari düzeyde olmak üzere performans ve pozisyona bağlı olarak ücret ödenmektedir.

Kare Sigorta işçi alımı ile idari personellerini seçerken kişilerin iletişim becerilerinin ve ikna kabiliyetlerinin yüksek olmasına dikkat etmektedir. Aranılan başlıca özeller hangi pozisyonda göreve başlanıldığına göre farklılık gösterse de, temelde personellerinin ikna kabiliyetleri ölçülmektedir.

Kare Sigorta İş İlanları

Secretcv.com ve kariyer.net sitelerinde Kare Sigorta iş ilanları yayınlanmaktadır. Firma çok fazla sayıda alım yapmadığı için güncel ilanı bulunmamaktadır. Ayrıca Kare Sigorta engelli alımı ve işçi alımlarına dair duyurular, firmanın kendi web sitesinde yayınlanmadığı için başvuru yapmak isteyen kişiler sadece yukarıda belirtilen kariyer sitelerini incelemelidirler.

Kısa zamanda müşteriye yönelik çözümler üretmek ve müşterilerinin risklerini değerlendirerek ihtiyaçlarına en uygun ürünü sunmak amacında olan şirket, personellerini genellikle ortak çalışma yürüttüğü kuruluşlarda ve acentelerinde görevlendirmektedir.

Firma satış uzmanı, iş zekâsı geliştirme uzmanı, veri analisti asistan uzmanı, istatistik ve raporlama personeli gibi çalışanlara ihtiyaç duymaktadır. Kare Sigorta iş başvurusu ile siz de, bu firmanın bir parçası olarak meslek sahibi olabilirsiniz.

Kare Sigorta İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Sigorta şirketinin İnsan Kaynakları Departmanı, sadece Secretcv.com ve kariyer.net siteleri aracılığıyla yapılan başvuruları değerlendirmeye almaktadır. Müracaatınızın sırasında hangi pozisyon için başvuruda bulunduğunuza dikkat ediniz. Çünkü ilgili pozisyon ile başvuru esnasında belirttiğiniz nitelikler arasında ilişkilendirme yapılarak müracaatınızın değerlendirilmektedir.

Kare Sigorta iş başvuru formu için farklı kariyer portalları da olabilir. Ancak firma, kendi web sitesi üzerinden ya da elektronik posta ile başvuru yapılmasına izin vermemektedir. Firmanın işe alım süreci için yoğun olarak kullandığı araçlar; kariyer siteleri, sosyal medya hesapları ve danışmanlık portallarıdır.

Kare Sigorta başvurusu yapan adayların en çok başvurduğu diğer firmalara da örnek verecek olursak; Demir Sigorta, Ak Sigorta, Allianz Sigorta ve Euro Sigorta diyebiliriz…

1 Comment

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*