Joker Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Joker’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Joker bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Joker personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Joker çocuk ve bebek giyimi üzerine hizmet verir. İlk mağazası 1994 yılında açılmış olup, 2012’de Actera Group tarafından alınmıştır. 2016 itibariyle 16 şehirde toplam 69 mağazası bulunmaktadır. Eleman ihtiyacı olduğunda iş ilanları verilir.

Joker personel alımı ve iş ilanları

Joker İş İlanları

Joker iş ilanlarına başvurmak istiyorsanız öncelikle güncel iş ilanları takip edilmelidir. Aksi halde bir fırsat kaçırılabilir. Günümüzde kariyer siteleri gerek iş verenler, gerekse arayanlar tarafından tercih edildiği için günlük bakılmalıdır.

Kariyer.net üzerinde adayların başvuru yapabileceği, güncel ilanlar bulunur. İncelemek isteyen adaylar kullanıcı hesaplarına girdikten sonra detayları görebilir.

Pozisyon Lokasyon Başvur
Depo Elemanı İstanbul(Asya) Başvur
Satış Danışmanı İstanbul (Tümü) Başvur

Nasıl Başvurulur?

Joker iş başvurusu yapmak istiyorsanız ve yakınlarınızda bir mağazası varsa başvuru kabul etme olasılığı bulunur. Zira bu şekilde başvuru alan firmalar hâlâ vardır. Bunun için öncesinde profesyonel özgeçmiş oluşturarak, çıktısını almanız önerilir.

Eğer nelere dikkat etmeniz gerektiğini bilmiyorsanız, internette tüm bilmeniz gereken noktaları kısa sürede tespit edebilirsiniz.

Ardından gerekli konulara dikkat ederek, kısa sürede oluşturabilirsiniz. Sahip olduğunuz bilgi ve tecrübeler, tam ve doğru şekilde yazılmalıdır.

Ayrıca kariyer.net üzerinde de aktif Joker ilanları vardır. Adaylar başvuru için burayı kullanabilir. Şayet hesabınız yoksa ve başvurmak istiyorsanız üyelik hesabı açılmalıdır.

Müracaat işleminde özgeçmişiniz gönderildiği için, yetkililer bunun üzerinden değerlendirme yapar. Dolayısıyla adayların kayıt işlemi ardından CV hazırlaması gerekir.

Daha önce kullanıcı adı ve şifre belirlemişseniz, tek yapmanız gereken giriş yapmak, CV güncellemek ve başvuru yapmadır. Perakende sektörü geneli itibariyle incelendiğinde, işe alım yapılan bazı sektörler,

 1. Yönetim,
 2. Müşteri ilişkileri,
 3. Pazarlama,
 4. Hizmet,
 5. Satış şeklinde görülür.

Perakende sektörünce mevcut personelin, çalıştığı farklı alanlar olduğu görülür. Bunlardan bazıları,

 1. Personel,
 2. Hizmet,
 3. Pazarlama,
 4. Yönetim,
 5. Satış şeklindedir.

Söz konusu sektörde çalışan personelin, mezun olduğu bölümler de çeşitli olup, bunlardan bir kısmı,

 1. Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri,
 2. Endüstri Mühendisliği,
 3. Kamu Yönetimi,
 4. İktisat,
 5. İşletme gibidir.

Kariyer.net üzerinde adayların değerlendirebileceği ilanlar mevcuttur.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Joker’in kariyer.net profilinde kiralama kontrol uzmanı ile e-ticaret uzmanı ilanları görülür. İlgilenen adaylar başvuru yapabilir.

Joker Benzer İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*