İsdemir Personel Alımı ve İş İlanları 2022

İsdemir Personel Alımı Yapacak

İsdemir’de çalışmak isteyen adaylara müjde. İsdemir bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve İsdemir personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

İsdemir Personel Alımı ve İş İlanları

Firma Hakkında

Erdemir Grubu olarak iş sağlığı ve güvenliği konularını yasalara uygun, sorumluluk alıp hesap verebilir bir yönetim şekliyle yürüyoruz. Çalışma ortamlarının güvenliği sağlayarak çalışanlarımızın sağlıklarını koruyan, güvenlik kültürü ilkelerini çalışanlarımızın sahiplenmelerini benimseyen bir şirket olmayı başardık. Özellikle iş sağlığı ve güvenlik konularına dikkat edecek bilinçte personel alımı yapmaktadır.

2015 yıl sonu itibarıyla yaklaşık 5262 kişiye istihdam olanağı sunan İsdemir, OYAK Maden Metalürji Grubu’nda yürütülen İnsan Kaynakları stratejisinin bir parçası olarak; bilgi üreten, çözüm odaklı, gelişime açık, ekip çalışmasına yatkın nitelikli insan gücünü artırmaya ve elde tutmaya yönelik uygulamalar hayata geçiriyor.

Kurumsal stratejik hedeflerimiz ve vizyonumuz doğrultusunda İnsan Kaynakları olarak işe alma sürecinde amacımız, yapılan iş analizleri ve iş tanımlamaları doğrultusunda işin gerektirdiği yetkinliklere sahip adayları “Doğru İşe Doğru İnsan” prensibiyle değerlendirmektir.

Yıllık kadro planı, yeni yatırımlar ve kariyer planlama süreci sonuçlarına göre belirlenen işe alım ihtiyaçları doğrultusunda İnsan Kaynakları, şirket içi/dışı kaynakları kullanarak ilgili departmanlar ile birlikte mülakat ve değerlendirme aşamalarını yürütür.

İsdemir İş İlanları

İsdemir iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

 • Makine Mühendisi
 • Metalurji Mühendisi, Metalurji Teknisyeni
 • İnşaat Mühendisi
 • Yönetici Asistanı
 • Maden Mühendisi, Maden Teknikeri
 • Jeofizik Mühendisi
 • Jeoloji Mühendisi
 • Harita Teknikeri, Harita Kadastro Teknikeri
 • İnşaat Teknisyeni
 • Plastik İşleme Teknisyeni, Plastik Sanatlar Teknisyeni
 • Taş ve Metal İşleme Teknikeri

İsdemir İş Başvurusu Formu

İsdemir iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda İsdemir iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

6 Comments

 1. ELEKTİRİK VE GAZ ALTI FILİMLİ KAYNAKÇIYIM BELGELERİM MEVCUT ARTI MAKİNA BAKIM USTASIYIM MYK BELGEM VAR MAKİNA BAKIM ÜZERİNE İSDEMİR DE ÇALIŞMAK İSTERİM SAYGILARIMLA SELAM

 2. Torna borvek ve Elektrik kaynağı ustasiyim tel 0538 598 09 71 Isdemirde mesleğim üzere çalışmak isterim

 3. KarabukTE KARDEMİRDE calisiyorum hurdalikta tavan vinci ve mobil eskavator kullanıyorum is alimi olursa bunyenizde calismak isterim

 4. SELAM İYİ ÇALIŞMALAR DEVAMLI BİR İŞ ARIYORUM BU YÜZDEN SİZİNLE ÇALIŞMAK İŞTERİM ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ VEYA PORTRİF OPERATÖRLÜGÜ VEYA ÖZEL ŞÖFÖR OLARAK ÇALIŞIRIM İNŞALLAH BANA GÖRE Bİ İŞ VARDIR…

  GSM:0539-370-97-57

 5. işe aldıkları insanları bir süre çalıştırdıktan sonra tazminatsız çıkarmak için ellerinden geleni özellikle mobbing uygulaması yapıyorlar

 6. personel alımı ile ilgili ilanları ne zaman yayınlıcaksınız ¿

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*