İpragaz Personel Alımı ve İş İlanları 2023

İpragaz 1961 yılında kurulmuştur. Kocaeli’nde ülkenin ilk resmi LPG dolum tesisini faaliyete geçirmiştir. İlerleyen yıllarda önce Türkiye Petrolleri, daha sonralarında Hollanda merkezli SHV Energy bünyesine katılmıştır. SHV Energy, dünya çapında faaliyet gösteren bir kuruluştur. 6 milyar euroyu aşan ciroya 15 binden fazla çalışanıyla birlikte ulaşmıştır.

İpragaz İş İlanları

İpragaz İnsan Kaynaklarının ilk önceliği personel eğitimi olduğunu görüyoruz. Bu bağlamda oluşturulan İpragaz Akademi bünyesinde hem yeni personellere hem de kıdemli çalışanlara sürekli olarak eğitimler verilmektedir. Eğitimler hem kişisel gelişim hem de mesleki gelişimleri içermektedir. Şirket personeline kattığı bu değerle onları kuruma daha çok bağlamaktadır. İpragaz kurum profilini incelediğimizde ortalama çalışma süresinin 8 yıl olduğu görüyoruz. Bu rakam ülkemizdeki çoğu kurumun birkaç katına tekabül etmektedir.

İpragaz eğitimler kadar sosyal ve yan haklar anlamında da gelişmiş bir şirkettir. Personeline öğle yemeği ve servis imkanı sunmaktadır. Bunun yanı sıra özel sağlık sigortası, ferdi kaza sigortası ve bireysel emeklilik sistemi de personellerin diğer haklarıdır. 08:00-17:30 saatleri çalışma saatleri olarak belirlenmiştir.

Nasıl Başvurulur?

İpragaz iş başvurularını kendi web sitesi yerine diğer kariyer portallarından almayı tercih etmektedir. Kariyer sitelerinde üyelik oluşturup arama kısmına “İpragaz” yazarak şirketin ilanlarını inceleyebilir ve uygun olduğunuz pozisyon için başvuruda bulunabilirsiniz. Şu anda şirkette 11 adet açık pozisyon bulunmaktadır.

İpragaz Açık Pozisyonlar

  • İç Denetim Uzmanı – İstanbul: İnceleme ve soruşturma faaliyetlerine destek olmaktan sorumludur.
  • Satış Uzmanı – Diyarbakır/Kocaeli: Sahada satış süreçlerine destek olmaktan, şirketin hedeflerini tutturmaktan sorumludur.
  • Tesis ve Teknik Destek Mühendisi – Konya: Bölgedeki teknik servislerin idaresini sağlamak, dolum tesisinin sorumlu müdürü olarak yasal mevzuatların takibi ve uyumunu sağlamaktan sorumludur.
  • Bütçe Planlama ve Raporlama Sorumlusu – İstanbul: Aylık bütçe ve maliyet planlarının hazırlamaktan ve finansal süreçlerle ilgili üst yönetime sunulmak üzere raporlar hazırlamaktan sorumludur.
  • Mali İşler Uzman Yardımcısı – Antalya: Bayilik dosyalarının kontrol edilmesinden ve yatırım aksiyonlarının kontrollerini yaparak onay sürecine geçilmesinden sorumludur.
  • İnsan Kaynakları Uzmanı – İstanbul: İnsan kaynakları ile ilgili rapor ve istatistik hazırlamaktan, organizasyon yönetimi ile ilgili süreçleri yürütmekten sorumludur.
  • Dökme Lojistik Uzmanı – İzmir: Dökme lojistik birimiyle ilgili süreçlere destek olmaktan sorumludur.
  • Muhasebe Uzmanı – İstanbul: Maliyet takibi analizleri ve bu analizlerin raporlandırılmasından, stok takibi ve raporlamasından, muhasebe süreçlerinin iyileştirilmesi ve yalınlaştırılmasında etkin görev almaktan sorumludur.

1 Comment

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*