İndex Bilgisayar Personel Alımı ve İş İlanları 2022

İndex Bilgisayar’da çalışmak isteyen adaylara müjde. İndex Bilgisayar bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve İndex Bilgisayar personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

1989 yılında faaliyetlerine başlamış olan İndeks Bilgisayar Sistemleri Mühendislik Sanayi ve Ticaret A.Ş. Türkiye’de ihtiyaç duyulan bilgisayar sistemlerini başarılı şekilde sağlamaktadır. Bilişim Teknolojileri alanında sahip olduğu dev çalışma kadrosu ile başarılı çalışmalarını sürdürmektedir. Index Bilgisayar günümüzde 500 personel ve 8000’den fazla iş ortağı ile sektördeki ihtiyacı büyük bir oranda karşılamaktadır.

İndex Bilgisayar iş başvurusu

Index Bilgisayar İş İlanları

Index Bilgisayar sık sık iş ilanları yayınlamaktadır. Saygın ve köklü bir şirket olarak, yayınladıkları iş ilanları son derece ilgi görmektedir. İş ilanlarını genellikle çeşitli kariyer sitelerinde ve internet sayfalarında yayınlayan Index Bilgisayar sık sık güncellemeler yapıyor.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Ürün Müdür Yardımcısı İstanbul(Avr.)
2 İş Geliştirme Yöneticisi / Yönetmeni İstanbul (Tümü)
3 Dış Ticaret Uzmanı İstanbul(Avr.)
4 Teknoloji Danışmanı İstanbul(Avr.)
5 Müşteri Temsilcisi İstanbul(Avr.)
6 Ürün Müdürü İstanbul(Avr.)
7 Yazılım Geliştirme Uzmanı İstanbul(Avr.)

Index Bilgisayar bünyesinde çalışmak isteyen adayların bu ilanları sık sık takip etmeleri gerekiyor. Çünkü başvurular hızlı şekilde alınıyor ve iş ilanları oldukça fazla rağbet görüyor. Bu yüzden de Index Bilgisayar web sitesini ve kariyer sitelerinde yayınlanan iş ilanlarını mutlaka takip etmelisiniz.

Nasıl Başvurulur?

Index Bilgisayar firmasında çalışmak isteyen kişiler öncelikli olarak iş ilanlarını dikkatlice takip etmelidir. Farklı kariyer sitelerinde, örneğin Kariyer.net Index Grup İş İlanları sayfasına giderek, açık olan pozisyonları inceleyebilirsiniz. Bu site aracılığıyla önceden doldurduğunuz özgeçmiş ile kolaylıkla ilgili ilanlara başvuru yapabilirsiniz.

Firmanın kendi web sayfasından başvuru yapmak için;

  1. Tarayıcınızın arama sekmesine “Index Bilgisayar İş Başvurusu” yazarak sorguyu aratın.
  2. Index İş Başvuru Sayfası adresine giderek açılan sayfadaki word dosyasını bilgisayarınıza indirerek formu doldurun.
  3. Son olarak “İnsan kaynakları e-posta adresi” seçeneğine tıklayarak, doldurduğunuz başvuru formunu bu adrese gönderin.
  4. Değerlendirmenin sonucu olumlu olursa, insan kaynakları dönüş sağlamaktadır.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Yazılım Geliştirme Uzmanı
  • Depo Elemanı
  • Müşteri Temsilcisi

Pozisyon Açıklamaları

  • Yazılım Geliştirme Uzmanı: Gereksinim duyulan alanlarda yazılım geliştirme adımlarını kodlama teknolojisini kullanarak tasarlar.
  • Depo Elemanı: Gelen malların evrak işlemlerini düzenlemek ve bu malların sorumluluğunu üstlenmek.
  • Müşteri Temsilcisi: Şirket ve müşteriler arasındaki iletişim ve koordinasyonu sağlamak, potansiyel müşterileri şirket hakkında bilgilendirmek. 

Temel Bilgiler

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: Haftaiçi 08:00-18:00, haftasonu tatil.

Alım Yapılacak Şehirler: İstanbul, Kocaeli, Ankara, Diyarbakır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*