ICBC Turkey Bank Gişe Memuru Alımı 2023

1985 yılından bu yana hizmet veren ICBC Turkey, her yıl büyüyerek çok sayıda kişiye hizmet vermektedir. Kurum ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, gişe memuru alımı yapmaktadır. Bu ilanlara Kariyer.net üzerinden ulaşılabilmekte olup, adayların burayı takip etmesi gerekir.

icbc gise yetkilisi alimi

Bu ilana nitelikleri taşıyan herkes başvuru yapabilmektedir. Ancak farklı şehirden gelecekseniz, yetkililere online başvuru esnasında bunu belirtmeniz gerekir. Zira aksi durumda olumsuz değerlendirilmeniz muhtemeldir.

Bu ilanlar belirli tarihlerde açıldığı için, periyodik aralıklar ile takip etmeniz ve başvurmanız gerekir. İlanın zamanı dolmuşsa müracaat yapılamaz.

ICBC Turkey Gişe Memuru Alımı Yapacak

ICBC Turkey güncel olarak gişe uzmanı alımı yapmaktadır. Kariyer.net üzerinden görülebilmekte olup, Kayseri ilinde açılmıştır. Genel nitelikler şu şekildedir;

 1. Lisans mezunu olma
 2. Gerektiği durumda şubenin farklı aktivitelerinde görev alma
 3. İngilizce bilme
 4. Askerliği yapmış ya da iki sene tecil ettirmiş olma
 5. Güçlü bir iletişime sahip olma
 6. Hedef ve çözüm odaklı çalışma
 7. Titiz ve dikkatli çalışma
 8. Yoğun tempoya uyum gösterme
 9. Bankacılıkta kariyer hedefleme

Eğer bunları yerine getiriyorsanız, başvurunuzu şu şekilde yapabilirsiniz;

 1. net sitesine girin ve hesabınıza giriş yapın. Üye olmamışsanız bir hesap oluşturun.
 2. Üst kısımda yer alan arama bölümünden, ICBC Turkey sorgusunu aratın.
 3. Gişe uzmanı ilanına tıklayarak nitelik ve iş tanımını inceleyin.
 4. Üstte bulunan başvur butonuna tıklayarak, ilgili alanları doldurun.

Ardından sadece başvuruyu tamamla butonuna tıklamanız gerekir. Böylece özgeçmiş bilgileriniz ve müracaatınız, firma yetkililerine iletilir. Ardından da gerekli değerlendirmeler yapılarak, uyumlu CV dosyasına sahip kişiler ile irtibat kurulur.

ICBC Turkey Gişe Memuru Sınavları Ne Zaman?

Eğer gişe yetkilisi alımı duyurularına başvurmak istiyorsanız, ICBC Turkey güncel olarak bir tane pozisyona sahiptir ve kapanmadan müracaat etmeniz önerilir.

Bankalara yapılan alımlarda sınav olması, kişileri her zaman düşündürmektedir. Ancak bunları düşünmek tamamen gereksizdir. Zira sınava girebilmek için, ilk olarak bir ilanın açılması gerekir. İkinci olarak sizin başvurmanız, son olarak da yetkililerin sizi uyumlu bulması gelir.

Bunlar ardından yetkili kişiler, size sınavın nerede, nasıl yapılacağı hakkında ayrıntılı bilgiler aktaracaktır. Sizin de bu kapsamda hazırlanarak, katılmanız gerekir. Eğer sınav online değilse ve Kayseri dışından geleceksiniz, buna göre yolculuğu planlamanı önerilir.

ICBC Turkey Gişe Memuru Nasıl Olunur?

ICBC gişe memuru olmak için üç aşamayı da tamamlamanız gerekir. Bunlardan ilki oldukça kolaydır. Zira sadece online başvuru yapılır. Eğer CV dosyanız güncel ve kurum tarafından aranan niteliklere uyuyorsa, sizinle kısa sürede irtibat kurularak bilgi verilir. Gişe memuru sınavı bundan sonra başlamakta olup, genel yetenek testi kapsamında adayların bir testi çözmesi gerekir.

Bunun için belirli bir süre tanınmakta olup, mülakata katılmak için buradan da geçilmelidir. Sınav sonuçları adaylara duyurulduğunda, başarılı kişilere mülakat hakkında ayrıntılar da verilir. Son olarak buna katılım yapılır.

Sonrasında kabul edilirseniz, gerekli işe alım prosedürleri uygulanır.

Başvurmak için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*