HSBC Bank Personel Alımı ve İş İlanları 2023

HSBC Bank’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. HSBC Bank bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve HSBC Bank personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

1865 yılında kurulmuş olup, başkanı şuanda Stephen Green ’dir. 100 farklı ülkede ve bölgede 200.000 hissedardan oluşan bir holdingdir. Dünya genelinde 125 milyon müşteriye sahiptir. Bu bağlamda bünyesinde 312.000 üzerinde çalışanı bulunmaktadır.

Yan kuruluş olarak HSBC Brezilya, HSBC Çin, HSBC Panama, HSBC Şili, HSBC Tayvan, HSBC Türkiye bulunmaktadır. HSBC Türkiye ülkemizde bulunan iştirakıdır ve merkezide İstanbul’da yer almaktadır. Ülkemizde 1990 yılında Midland Bank A.Ş. olarak kuruldu. 2001 yılında Demirbank ile birleşerek adını HSBC olarak değiştirdi.

HSBC Bank Personel Alımı ve İş İlanları

HSBC İş İlanları

HSBC Türkiye kurum bünyesinde bir çalışan olmak birçok iş arayan için büyük bir öneme sahiptir. Global kökenli bir firma olması ile de güvenilirliği yüksek olan bu firmada çalışmak için belirli aralıklar ile alıma çıkıldığı dönem takip edilmeli, doğru pozisyon için gerekli başvuru yapılarak süreç ilerletilmelidir.

Banka Memuru
Son Başvuru Tarihi
24 Mart 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…
Gişe Memuru
Son Başvuru Tarihi
21 Mart 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…
Müşteri Hizmetleri Uzman yardımcısı
Son Başvuru Tarihi
21 Mart 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…

Genellikle ilanlar firmanın sitesindeki insan kaynakları ve duyurular alanında yayınlanmaktadır. Buralardan takip işlemi yapılabilir. Ayrıca internet üzerinde hizmet veren iş ilanı sayfaları aracılığı ile de bu iş alım ilanları takip edilebilir. Düzenli takip yapılması, işi bulmada sizlere öncelik ve avantajlar sağlayacaktır.

Nasıl Başvurulur?

Başvurular HSBC Türkiye web sitesi üzerindeki online başvuru formu aracılığı ile gerçekleşmektedir. Alım sürecine çıkılması ardından başvurular kabul edilmekte, gerekli koşulları sağlayan kişiler içerisinden alım yapılmaktadır. Ayrıca il ve ilçelerde yer alan şubelere gidilerek fiziksel başvuru ve CV ile de iş başvurusunda bulunulabilir.

 • HSBC İnsan Kaynakları bölümü veya iş ilanı siteleri aracılığı ile ön başvuru formu doldurulur ve gerekli olan ek belgeler gönderilir.
 • Başvuru sonrası değerlendirme, mülakat ve işe alım süreci için kalanlar fiziki işlemler gerçekleştirilir.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Pozisyonlar Açıklamaları:

 • Gişe Yetkilisi: Ödeme, para çekme ve diğer banka işlemleri için HSBC müşterilerine gişe hizmeti sunmak
 • Bireysel Müşteri Temsilcisi: HSBC bankasında mevduat sahibi olan, kredi veya diğer nakti işlemler için müşterilere daha özel ve kişisel hizmet sunma görevini üstlenen temsilcilik işlemlerini yapmak
 • Müşteri Hizmetleri Temsilcisi: Fiziki olarak ve telefon, mail, mesajlaşma yolu ile HSBC müşterilerinin yaşadıkları sorun ve destek gerektiren durumlara yardımcı olmak
 • Güvenlik Görevlisi: HSBC banka şubeleri içerisinde bulunan HSBC çalışanları veya diğer HSBC müşterilerinin olası güvenlik sorunları yaşamamasını sağlamak, bankayı maddi ve manevi açıdan güvende tutmak
 • Saha Satış Danışmanı: HSBC tarafından sunulan hizmetleri potansiyel müşterilere açıklamak ve onların bu hizmetlerden faydalanmasını sağlamak
 • Temizlik görevlisi: HSBC şubelerinde gerek duyulan temizlik işlemlerini gerçekleştirmek
 • Çaycı: HSBC bünyesindeki personel ve diğer kişiler için gerekli ikramları hazırlamak

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cuma09.00 – 17.00, Hafta sonu tatil.

Alım Yapılacak Şehirler: Türkiye geneli il ve ilçelerde yer alan HSBC şubelerinde alımlar yapılmaktadır.

HSBC Finansbank Benzer İş İlanları

20 Comments

 1. Adim Kader Ozdemir Lise mezunuyum özel güvenlik görevlisi yim ancak ne iş olursa çalışırım.
  Saygılarımla

 2. Merhaba adim Kader Özdemir, ise ihtiyacim var 2 adet banka kredi taksidi ödüyorum. Ne iş olursa çalışırım
  Saygılarımla

 3. yaklaşık 7 yıl Türkiyenin seçkin bir tekstil firmasının ihracat departmanında çalışmış olup son 1 yılımı da THY gibi kurumsal bir firmada çalışarak geçirdim sizinle çalışmaktan gurur duyarım.

 4. %73 engelli raporum mevcut olup herhangi çalışmama engel olacak ortopedik ve ruhsal bir sorunum yoktur. Insan ilişkilerim son derece pozitif olup okul sonrası da kendimi sürekli geliştiren bir kişiliğim mevcuttur. Ticaret ve iletişim meslek lisesi mezunu olup dışarıdan da bilgisayar, Bilgisayarlı Muhasebe, Diksiyon ve bilgisayar işletmenliği, ingilizce MEB Sertifikalarım mevcuttur.
       Sizin bana uygun göreceğiz hertürlü görevde sınava ve mülakata tabi tutulmak istiyorum.
        Saygılarımla…

  Sezgin YILDIRIM
  GSM: 0 546 201 38 58

 5. 2014 muğla üniversitesi ula ali koçman myo mezunuyum. bankacılık konusunda yeterli derece de bilgim var. sizinle çalışmak isterim.

 6. Kısaca Özgeçmişim ; Mehmet ve Meryem oğlu 33010082254 TcNolu 1983 Doğ.Balıkesir ili Sındırgı ilçesi Camicedid Mah.Nüf.Kayt. İskender Deniz Lise Mez. Türkçe Matemetik Bölümü,Bekar-okur yazar 1.70 boy 70 kğ olup,Bilgisayar işletmeni,Özel Güvenlik( silahlı) belgesi,Sivil Savunma Serfk,Yangın Müdahale işçisi ( pratikten),Beden işçisi ( pratikten),Hasta Kabul Kayıt Görevli Belgesi,Kalorifer Ateşçi Belgesi,vb sertifika ve belgelere sahibim.Bankanız bünyesinde ve şubelerinizde Güvenlik Görevlisi ( silahlı) olarak görev almak isterim.Başarılarda yükselmek hedefimizdir,Saygı ve şükranlarımızla gereğinizi arz ederiz. Email kullanmamaktayım tel numaralarım tercihdir: 05437387034-05449580282

 7. ısparta myo bankacılık ve sigortacılık mezunuyum.lise stajımı TC ziraat bankasında yaptım.sizinle çalışmak istiyorum. değerlendirirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler.

 8. 2 yıllık myo da banka sıgorta okudum suan 2 dersten uzadım zıraat bankasında staj gordum hangı sube olursa gıderim yasım 21 ankarada ıkamet edıyorum çalışkanımdır hiç işten kaçmam .

 9. merhaba ben önder BİLGİ BİTLİS Tatvan da oturuyorum önlisans bilgisayar mezunuyum 27 yaşındayım askerliğimi yaptım sizinle çalışmak istiyorum tel:0539 506 42 58

 10. Merhaba.. Ben dumlupınar üniversitesi bankacılık ve sigortacılık mezunuyum daha önce banka ve sigorta şirketlerinde staj yapıp tecrübe kazanmaya çalıştım ve bankacılığı severek yapacağımdan eminim girişimcilik insan kaynakları konusunda oldukça iyiyimdir sizlerle çalışmayı çok istiyorum şimdiden teşekkürler..

 11. merhaba turizm otel işletmeciliği mezunuyum askerliğimi tamamlamış olmakla beraber bir çok yerde iş tecrübem bulunmakta.insan ilişkileri konusunda yetenekli ve duyarlıyım mesleğim gereği,bankacılık her zaman hayalini kurduğum bir meslekti bu yüzden bankanızda çalışmaktan memnun olurum.

 12. Hedefimde bankacılık var ve siz uygun görürseniz sizinle çalışmak isterim. Her ilde çalışabilirim. Gereğini arz ederim. Teşekkürler. Abant İzzet Baysal Üniversitesi İşletme Bölümü 4. sınıf öğrencisiyim.

 13. merhaba andolu üniversitesi maliye mezunuyum 24 yaşındayım eskişehir ikamet ediyorum bankacılık sektöründe calışmak istiyorum ilginize tesekkür ediyorum

 14. istanbul üniversitesi banka ve sigortacılık öğrencisiyim eğitimim devam etmekte muhasebe ve finansman bölümünde iki yıllık iş tecrübem var stajııda sayarsak 3 yıl 21 yaşındayım kurumunuzun gişe bölümünde çalışmak istiyorum teşekkürler

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*