Honda Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Honda Personel Alımı

Dünya’nın önde gelen otomobil şirketlerinden birisi Honda, Japonya merkezli bir şirket olarak aynı zamanda Türkiye’de geniş ölçekli faaliyetlerini sürdürmektedir. Honda personel alımı yapmakla birlikte üst düzey; otomobil mühendisi, otomotiv mühendisi, elektrik mühendisi ve diğer üst düzey (daha çok mühendislik) alanlarında da alımlar sıklıkla yapmaktadır.

Kariyerine ya da deneyimine güvenen bir aday ya da henüz yeni bir mezun da olabilirsiniz. Honda şirketi; otomotiv sektöründe çalışmaya istekli ve bu sektörde kendisini geliştirmeye açık herkese iş imkânı sağlamaktadır. Peki, Honda iş başvurusu nasıl yapılır? Bu firmanın çalışma şartları nasıl?

Honda Personel Alımı

Honda Çalışma Şartları

Personeller hangi saatlerde çalışmaktadır? Çalışma saatleri, görev alan personelin görevine göre değişkenlik göstermekle birlikte genellikle sabah mesaisi ile başlamakta ve akşam 17.00 civarında işler tamamlanmaktadır. Honda çalışma saatleri, görev alınan departmana göre farklılık gösterebilir.

Özellikle de uzman düzeyde personellerin kimi zaman ek mesai yapması gerekebilir. Şirket bünyesinde çalışan personeller herhangi bir nedenden dolayı fazladan mesai yaptıklarında ise ek mesai ücreti almaktadırlar.

Öte yandan Honda eleman alımı ile ilgili açık pozisyonlara bakarak da, çalışma şartları ile ilgili daha fazla bilgi edinebilmeniz mümkündür. Tek yapmanız gereken, açık pozisyonlar arasında başvurmayı düşündüğünüz pozisyon için internetten çalışma ortamı ve koşullarını araştırmak olmalıdır.

Honda İş İlanları

Honda, en sağlam otomotiv şirketlerinden birisi olarak faaliyet göstermektedir. Bu şirket bünyesinde ister bir işçi isterseniz de üst düzey bir personel olarak görev almak istiyor olun, her koşulda açık pozisyonlara bakmanız ve sahip olduğunuz niteliklere göre başvuruda bulunmanız gerekiyor. Çünkü şirketin Türkiye bayisine doğrudan İnsan Kaynakları aracılığı ile “genel başvuru” yapmanıza imkân sağlamıyor.

Honda iş ilanları ile ilgili bilmeniz gereken bir diğer önemli detay ise şirketin sadece İstanbul ilinde değil, Türkiye’nin bir çok ilinde alım yaptığıdır. Bu nedenle İstanbul dışında yaşayan adaylar da ilanlara bakabilirler. Honda engelli alımı da zaman zaman yapılabilmektedir.

Honda İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Honda Türkiye A.Ş Kariyer iş ilanları sayfasında açık pozisyonları görüntüleyebilir ve ilgili pozisyonlar için “başvuru yap” butonuna tıklayarak, kolayca başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bu nedenle Honda başvuru için öncelikle kariyer sitesine üye olmalısınız. Başarılı bir şekilde üyelik sürecini tamamladıktan sonra Honda iş başvuru formu doldurmalısınız.

Başvurunuzun ardından kriterlere uygun görülürseniz, firmanın İnsan Kaynakları birimi tarafınıza geri dönüş yapacaktır. Adayların ilgilendiği diğer ilanlar ise Toyota, Nissan, Suzuki ve Mazda şirketlerinin duyurularıdır.

1 Comment

  1. Merhabalar.cafe sorumlusu yada Danışman olarak çalışmak isterim.güler yüzlü ikna yeteneği yüksek ,becerikli,iş disiplinine özen gösteren birisiyimdir.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*