Halkbank Personel Alımı 2017

Halkbank Personel Alımı Yapıyor

Uzun yıllardır bankacılık sektöründe gelişerek ilerleyen Halkbank, müşteri portföyünün genişlemesine oranla her yıl yeni çalışma arkadaşlarına ihtiyaç duymaktadır. Bu anlamda müşterilerine gişe kısmında destek vermek amacıyla Gişe Yetkilisi, banka içinde ve dışında güvenlik ve huzuru sağlamak için Güvenlik Görevlisi ve müşterilerin tüm banka işlemleri için Bireysel Müşteri Temsilcisi pozisyonlarını açılmıştır. Temel koşulu müşteri memnuniyetini sağlamakla beraber adaylarda aradığı bir takım nitelikler vardır. halkbank personel alımı

Adaylarda Aranan Nitelikler

 • T.C. vatandaşı olmak
 • En az lise, pozisyona göre üniversite mezunu olmak
 • Hızlı ve analitik çözümler bulmak
 • Yoğun çalışma düzenine ayak uydurabilen
 • İkna kabiliyeti yüksek
 • Müşteri odaklı ve insan ilişkilerinde başarılı
 • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ya da 2 yıl ertelenmiş olması

şeklindedir. Bu nitelikleri taşıdığınızı düşünüyorsanız size en uygun pozisyona başvurabilir, Halkbank ailesine katılarak aşağıdaki imkanlardan faydalanabilirsiniz.

Halkbank Çalışma Pozisyonları

Halkbank genel olarak bu 3 pozisyon üzerinden başvurular almaktadır.  Tüm alanların kendi içinde farklılığı bulunmaktadır, Fakat Halkbank ile çalışacak takım arkadaşlarında aranan genel özellikler yukarıdaki gibi belirlenmiştir.

Gişe Yetkilisi

Tüm müşterilerin sorularını yanıtlayarak hesaba para yatırma, para çekme, eft, havale gibi tüm bankacılık işlemlerini gerçekleştirmek üzere Gişe Yetkilileri alınmaktadır. Başvurmak için tıklayın.

Güvenlik Görevlisi

Bankanın ve içerisinde bulunan tüm insanların güvenliğini sağlayarak oluşabilecek tüm unsurları önceden farkederek önlem alması için Güvenlik Görevlileri alınmaktadır. Bu pozisyona başvurmak için tıklayın.

Bireysel Müşteri Temsilcisi

Bireysel Müşteri Temsilcileri kredi ve kredi kartı gibi uzun işlemler durumlarda bankayı doğru temsil ederek müşterilere en doğru bilgileri ileterek yeni müşteriler kazanmak için alınmaktadır. Bu ve diğer tüm pozisyonlara başvurmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Banka olarak adından sıkça bahsettiren Halkbank çalışma arkadaşlarından destek aldığı gibi sizlere birçok avantajı da sunmuş olacaktır.

Çalışanlara Sunulan İmkânlar

 • Gelişim ve öğrencimizin için sizlere sunulan eğitimler
 • Halkbank ile çalıştığınız taktide çalışma ruhu ve sıcak çalışma imkânı bulabilirsiniz
 • Çalışanlar arasında düzenlenen motivasyon aktiviteleri ve yemek geceleri
 • Dolgun maaşınız ve yasal tüm haklarınız sizlere sunulmaktadır.

Halkbank duyulan ihtiyaçlar doğrultusun da her yıl farklı pozisyonlarda iş imkânları sunmaktadır. Özellikle son yıllarda yapılan personel alımlarıyla birçok kişinin ekonomisine destek vermektedir.

Başvurmak için tıklayın.

112 Comments

 1. HAFİZEBİYİKLİ 4 Temmuz 2014
 2. adem 5 Temmuz 2014
 3. Derya 7 Ekim 2014
 4. Sezgin YILDIRIM 11 Ekim 2014
 5. HÜSEYİN 19 Ekim 2014
 6. ayfer 30 Ekim 2014
 7. fatih 30 Ekim 2014
 8. binnur 31 Ekim 2014
 9. irfan 6 Kasım 2014
 10. Mehmet 13 Kasım 2014
 11. CUMHUR BOZDOĞAN 26 Aralık 2014
 12. gürkan beyhan 23 Ekim 2017

Leave a Reply