Halkbank Personel Alımı 2017

Halkbank Personel Alımı Yapıyor

Uzun yıllardır bankacılık sektöründe gelişerek ilerleyen Halkbank, müşteri portföyünün genişlemesine oranla her yıl yeni çalışma arkadaşlarına ihtiyaç duymaktadır. Bu anlamda müşterilerine gişe kısmında destek vermek amacıyla Gişe Yetkilisi, banka içinde ve dışında güvenlik ve huzuru sağlamak için Güvenlik Görevlisi ve müşterilerin tüm banka işlemleri için Bireysel Müşteri Temsilcisi pozisyonlarını açılmıştır. Temel koşulu müşteri memnuniyetini sağlamakla beraber adaylarda aradığı bir takım nitelikler vardır. halkbank personel alımı

Adaylarda Aranan Nitelikler

 • T.C. vatandaşı olmak
 • En az lise, pozisyona göre üniversite mezunu olmak
 • Hızlı ve analitik çözümler bulmak
 • Yoğun çalışma düzenine ayak uydurabilen
 • İkna kabiliyeti yüksek
 • Müşteri odaklı ve insan ilişkilerinde başarılı
 • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ya da 2 yıl ertelenmiş olması

şeklindedir. Bu nitelikleri taşıdığınızı düşünüyorsanız size en uygun pozisyona başvurabilir, Halkbank ailesine katılarak aşağıdaki imkanlardan faydalanabilirsiniz.

Halkbank Çalışma Pozisyonları

Halkbank genel olarak bu 3 pozisyon üzerinden başvurular almaktadır.  Tüm alanların kendi içinde farklılığı bulunmaktadır, Fakat Halkbank ile çalışacak takım arkadaşlarında aranan genel özellikler yukarıdaki gibi belirlenmiştir.

Gişe Yetkilisi

Tüm müşterilerin sorularını yanıtlayarak hesaba para yatırma, para çekme, eft, havale gibi tüm bankacılık işlemlerini gerçekleştirmek üzere Gişe Yetkilileri alınmaktadır. Başvurmak için tıklayın.

Güvenlik Görevlisi

Bankanın ve içerisinde bulunan tüm insanların güvenliğini sağlayarak oluşabilecek tüm unsurları önceden farkederek önlem alması için Güvenlik Görevlileri alınmaktadır. Bu pozisyona başvurmak için tıklayın.

Bireysel Müşteri Temsilcisi

Bireysel Müşteri Temsilcileri kredi ve kredi kartı gibi uzun işlemler durumlarda bankayı doğru temsil ederek müşterilere en doğru bilgileri ileterek yeni müşteriler kazanmak için alınmaktadır. Bu ve diğer tüm pozisyonlara başvurmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Banka olarak adından sıkça bahsettiren Halkbank çalışma arkadaşlarından destek aldığı gibi sizlere birçok avantajı da sunmuş olacaktır.

Çalışanlara Sunulan İmkânlar

 • Gelişim ve öğrencimizin için sizlere sunulan eğitimler
 • Halkbank ile çalıştığınız taktide çalışma ruhu ve sıcak çalışma imkânı bulabilirsiniz
 • Çalışanlar arasında düzenlenen motivasyon aktiviteleri ve yemek geceleri
 • Dolgun maaşınız ve yasal tüm haklarınız sizlere sunulmaktadır.

Halkbank duyulan ihtiyaçlar doğrultusun da her yıl farklı pozisyonlarda iş imkânları sunmaktadır. Özellikle son yıllarda yapılan personel alımlarıyla birçok kişinin ekonomisine destek vermektedir.

Başvurmak için tıklayın.

 

Aramalar: , , , ,

 

Paylaş 
 
 

111 Comments

 • HAFİZEBİYİKLİ

  önlisans mezunuyum.işsizim.

 • adem

  mrb bende muhasebe bölümü 4 yıllık mezunuyum 0534 450 39 74 arayın konuşalım konuştuktan sonra işe alacağınızdan eminim…

 • Derya

  1981 doğumluyum.Silahlı güvenlik sertifikam var. Lise mezunuyum. Sosyal hizmetlerde güvenlik görevlisi olarak çalıştım. Halk bankası ailesine katılmak istiyorum.Başarılar,saygılarımla….

 • Sezgin YILDIRIM

  %73 engelli raporum mevcut olup herhangi çalışmama engel olacak ortopedik ve ruhsal bir sorunum yoktur. Insan ilişkilerim son derece pozitif olup okul sonrası da kendimi sürekli geliştiren bir kişiliğim mevcuttur. Ticaret ve iletişim meslek lisesi mezunu olup dışarıdan da bilgisayar, Bilgisayarlı Muhasebe, Diksiyon ve bilgisayar işletmenliği, ingilizce MEB Sertifikalarım mevcuttur.
       Sizin bana uygun göreceğiz hertürlü görevde sınava ve mülakata tabi tutulmak istiyorum.
        Saygılarımla…

  Sezgin YILDIRIM
  GSM: 0 546 201 38 58

 • HÜSEYİN

  29 yaşındayım ön lisans mezunuyum. açıktan kamu yönetimi okuyorum. sosyal bir insanım. insani ilişkilerim son derece iyidir. güler yüzlü ve sempatik biriyim. bunları neden söylüyorum diye sorarsanız sayın halk bankası yetkilileri. cevaben şunu derim ki sizler bir bankasınız. ve çalışan personellerinizde iş icabı ve insani görevlerinden dolayı güler yüzlü olmalı. çünkü bir iş yerinin çalışanları güler yüzlü olmadı mı o iş yerinin ruhi ve fiziki sağlığı bozulur. türkiyenin neresinde olursa olsun sizinle çalışırım. amacım kendimi kanıtlamak ve yaptığım işte en iyi seviyede olmaktır. para bir ihtiyaçtır kariyer ise herkesin tatması gereken bir duygudur öz güven ise olmazsa olmazlarımızdan olmalı. sürçü lisan ettiysek af ola. saygılarımla ŞAİR HÜSEYİN
  İLETİŞİM NUMARAM 507 753 58 87

 • ayfer

  slm ben çalişmak iştiyorum33yş temizlik veçayçi çok sevinyirim

 • fatih

  Bankacılık ve sigortacılık Önlisans mezunuyum açıktan kamu yönetimi okuyorum yaş 20
  0531 789 3220

 • binnur

  oncelıkle merhabalar ankarada ıkamet edıyorum 4 yllık yuksek okul gazı mezunuyum malı musavir muhasebe belgelerıne sahıbım ankara içi iş arıyorum ılgılı makama sımdıden tesekkurlerımı sunarım 0544 205 1806

 • irfan

  merhaba muş’ta ikamet ediyorum 25 yaşindayim muhasebe ve vergı bölümünde mezunum +bigisayar sertıfıksi ve b ehliyetine sahibim bankanizda hizmet vermekte gurur duyurum saygilarimla ilgili makama simdiden teşekkurler 05342286724 iyi calişmalar

 • Mehmet

  buraya yazacağınıza bankalara bizzat müracaat edin.

 • CUMHUR BOZDOĞAN

  merhaba ben aydında ikamet ediyorum silahlı özel güvenlik kimlik kartı sahibiyim B ehliyetim var 24 yasında 1.79 boy 70 kilo aydın merkez ve mugla merkez de olabilir acil iş arıyorum saygılar ılgınıze tesekkur ederim
  0506 985 35 75 0553 264 40 09

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir