Hakmar Ekspress Personel Alımı ve İş İlanları 2018

hekmar-ekspres-150x150

Hakmar Ekspress personel alımı yapacak!

Hakmar Ekspress iş başvurusu yaparak sizde Hakmar Ekspress’ın gücünden güç alabilirsiniz. Hakmar Ekspress personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Hakmar Ekspress eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Hakmar Ekspress insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

HAKMAR İŞE ALIM SÜRECİ

Adaylarımız başvurularını, kendilerine en yakın mağazamızdan yapabilirler. Mağaza Müdürlerimiz ve danışma bölümünde görevli olan personelimiz, müracaat ve görüşme konusunda yardımcı olacaklardır.
Norm kadro çalışmalarına göre açık bulunan kadrolar için, mağazalarımızdan gelen başvurular üzerinden değerlendirmeler yapılarak adaylarla mülakat sürecine başlanır.
ORYANTASYON
İşe alım kararı verilen adaylar; şirket hakkında bilgilendirmek, kurum kültürü ve görev yapacağı pozisyona alıştırmak ve iş süreçlerini öğretmek amacıyla oryantasyon programından geçerler. Oryantasyon programlarının içeriği ve süresi, bölümlere göre değişiklik göstermektedir.
EĞİTİM VE GELİŞTİRME UYGULAMALARI
Şirketimiz genelinde kişisel ve mesleki gelişime önem verilmekte ve çalışanlarımızın devamlı kendilerini geliştirmeleri için çeşitli eğitim programları uygulanmaktadır. Eğitimlerimiz uzman eğitimciler tarafında uygulanmaktadır.
KARİYER YÖNETİMİ
Şirketimizde yer alan kadrolar ve çalışanlarımız ile ilgili kariyer planlama çalışmaları yapılmaktadır. Her bir pozisyona ait kariyer yolları belirlenmekte,  kadronun gerektirdiği yetkinlikler ve çalışanlarımızın yetkinlikleri ile ilgili eşleştirmeler yapılmakta ve bu çalışma da eğitim ihtiyacı analizine veri sağlamaktadır. Böylece çalışanlarımız için bir üst kadro için hazırlanmaktadır. Ayrıca şirketlerimiz arasında bir üst pozisyona terfi imkanları da bulunmaktadır.
PERFORMANS YÖNETİMİ
Şirketimiz genelinde yetkinlik ve hedef bazlı performans sistemi uygulanmakta ve sonuçlar çeşitli insan kaynakları fonksiyonları için, insan kaynağı planlamasının yapılmasında ve prim sistemi uygulamasında kullanılmaktadır.

İş başvurusu yapmak için tıklayın.


Başvurmak için tıklayın ve üye olun!

Leave a Reply