Güvercinlik Havalimanı İş İlanları 2022

Güvercinlik Havalimanı İş İlanları

Askeri havaalanı olarak da nitelendirilebilen Güvercinlik Ankara’da yer almaktadır. Havalimanı işçi alımı fırsatlarını değerlendirmek isteyen kişilerin askeri bir merkez olduğundan dolayı daha titiz davranmaları gerekir.

Havaalanı personel alımı genellikle güvenlik görevlisi ya da yer hizmetleri pozisyonlarında olmaktadır. Ancak takipte kalan kişiler farklı konumlarda da iş bulma fırsatına sahiplerdir.

Güvercinlik Havalimanı Özel Güvenlik Alımı

Güvercinlik havaalanında özel güvenlik olarak çalışmak isteyen kişilerin dikkat edecekleri bazı eğitim şartları vardır. Havaalanı iş başvurusu yaparken, güvenlik konusunda eğitimi tamamlamak ya da sertifika sahibi olmak önemlidir.

Havaalanı iş ilanları araştırıldığında çoğunun özel güvenlik pozisyonunda olduğunu söylemek faydalı olacaktır. Milli Savunma Bakanlığı duyurularını takip eden kişiler kendilerine uygun iş fırsatları oluşturabilirler.

Güvercinlik Havalimanı İş Başvurusu

Bireylerin Güvercinlik havalimanı içerisinde çalışabilmeleri adına sözlü ve yazılı mülakatların tamamını başarılı bir şekilde geçmiş olmaları gerekir. Havalimanı personel alımı söz konusu olduğunda, mülakatlar bireylerin bilgi birikimlerinin anlaşılması açısından son derece önemlidir.

Havalimanı iş başvurusu yapacak olan kişiler, lisans ya da ön lisans mezunu olmaları durumunda daha kolaylıkla istihdam edilebilirler.

Güvercinlik Havalimanı Personel Alımı

Güvercinlik noktasındaki personel alımları, yılın belirli zamanlarında, genellikle ilkbahar ya da yaz dönemlerinde yapılmaktadır. Havalimanı iş ilanları süreçleri, başvuru, mülakat, sağlık kontrollerinin tamamlanması ve iş başı olarak belirtilebilir.

Aşamalar değişiklik gösterse de genel olarak şartlar aynıdır. Adayların bu noktada sorun yaşamamak adına geçmiş iş tecrübelerinin fazla olması önemlidir. Başvuru süreçleri en fazla 15 gün içerisinde tamamlanmakta ve personel alımı gerçekleşmektedir.

Havaalanlarında çalışmak günümüzde çok tercih edilen bir alandır. Hava alanlarında birçok iş imkanları vardır, bunların içerisinde; temizlik görevlisi, yer hizmetleri, yer hostesliği gibi bölümlerde çalışmak mümkün.

Hatta içerideki mağazalarda da iş imkanları doğmaktadır. Hava alanlarında bulunan mağazalardan bazıları şunlardır; Adidas, adL Işık, Avea, Turkcell, Vodafone, Bershka, Burberry, Colin’s, Collezione, D&R, Damat, DeFacto, Deichmann, Derimod, Emo Optik, Flo, Hummel, Kiğılı, Koton, KFC, Lacoste, LC Waikiki, Levi’s, Loft, Mango, Mavi, MC Donald’s, Midpoint, Nike, Nokia, Polo, Polo Garage, Pierre Cardin, Robert’s Cafe, Saat&Saat, Sarar, Sbarro, Teknosa, YKM, Zara Home ve Zeki Triko.

1 Comment

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*