Gürsel Turizm Personel Alımı ve İş İlanları 2023

fatgpt

gursel-turizm

Gürsel Turizm personel alımı yapacak!

Gürsel Turizm iş başvurusu yaparak sizde Gürsel Turizm’ın gücünden güç alabilirsiniz. Gürsel Turizm personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Gürsel Turizm eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Gürsel Turizm insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

İnsan Kaynakları Politikası

Gürsel Ulaşım Çözümleri olarak gücümüzü kaliteli hizmet anlayışını benimsemiş, sosyal sorumluk sahibi, çevreye duyarlı, teknolojik alt yapı ve insan unsurunu birleştiren, katma değer üreten ve dürüstlük anlayışına dayanan çağdaş ve şeffaf insan kaynakları uygulamalarımızdan alıyoruz.
Eğitimli, dinamik, takım ruhuna sahip Gürsel Ulaşım Çözümleri çalışanları ve yönetici kadromuz ile verdiğimiz bütün hizmetlerde sektörde öncü olmak için mevcut standartları ve değerleri sürekli yükseltmek temel politikamızdır.

Seçme ve Yerleştirme

Gürsel Ulaşım Çözümleri’nde işe alım ve yerleştirme sürecinde temel aldığımız kriter “Doğru iş için doğru insanı bulmak”tır.
fatgpt
Şirket bünyemizdeki her türlü açık pozisyon için kariyer.net, tirajı yüksek gazetelerin İK sayfaları ve internet sayfamızdan başvurular yapabilirsiniz.
Yapılan başvurular gizlilik prensibi altında adayların ilgi alanlarına, eğitimlerine ve deneyimlerine uygun olarak değerlendirilmektedir.
İhtiyaçlar doğrultusunda uygun eğitimi almış, gelişime açık, ait olduğu departmanını en iyi şekilde temsil edip katma değer yaratabilecek ve takım ruhuna sahip kişilerin yerleştirilmesi amaçlanmaktadır.
Adaylarımıza her şartta objektif ve adaletli davranılmasını temel alan mülakat sisteminin yanı sıra uluslararası geçerliliği olan D.I.S.C kişilik envanteri uygulanmaktadır.
Başvuru formu için tıklayın.
 
 
 
 
 
 
fatgpt

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*