Güral Porselen Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Güral Porselen 1989 yılında porselen ve porselen ürünlerini üretmek amacıyla kurulmuştur. Kurulduğu günden beri Ar-Ge çalışmalarına önem veren şirket son teknolojiyi kullanarak robotik çözümlerle kusursuz ürünler üretmektedir. Üretim tesisleri 60 ülkeye yayılmış ve kapasitesi çok yüksektir. Tüm fabrikalarında çevreye zarar vermemek adına detaylı geri dönüşüm prosesleri uygulanmaktadır.

800 milyon lira üzerinde ciroya ulaşan şirket ülkemizin en önemli kuruluşlarından biridir. Dünya çapında yaklaşık 5000 personel Güral Porselen tarafından istihdam edilmektedir.

Güral Porselen İş İlanları

Güral Porselen’in bu büyük gelişmeler kaydeden şirketi, iyi eğitim almış nitelikli personele borçlu olduğunu söyleyebiliriz. Bu noktada işe alım süreçlerindeki sıkı tutumlarının da etkili olduğunu görüyoruz. Peki Güral Porselen personelinden neler bekliyor? Yakından incelersek:

  • Hedef ve isteklerinin şirket beklentisiyle aynı doğrultuda olması
  • Şirketin sağladığı sürekli eğitim programlarına katılarak kendini geliştirmekten vazgeçmemesi
  • Bireysel ve takım olarak yüksek performans sağlayabilecek

Gibi özellikler taşıyan personeller aradığını görüyoruz. Şirket bu personellerine profesyonel bir iş ortamı ve kendilerini ait hissedecekleri bir ortam sunuyor. Ayrıca şirket özel sağlık sigortası, yemekhane, servis, yemek kartı ve prim gibi yan haklar da sunmaktadır.

Profesyonel kariyere ek hem lise hem de üniversite öğrencilerinin stajyer olarak istihdam edildiğini görmekteyiz. Bu sayede çekirdekten personel yetiştirerek şirkete bağlılığı üst düzeyde tutmak hedeflenmektedir.

Nasıl Başvurulur?

Güral Porselen, Gürallar Holding’e bağlı bir şirkettir. İnsan kaynakları birimi de holdingle bağlantılı şekilde çalışmaktadır. Holdinge ait tüm açık pozisyonlar holdingin ana web sitesinde açıklanmaktadır. Yakından incelemek ve detaylı olarak pozisyonları görmek için bu adresi ziyaret etmeniz gerekmektedir.https://gurallar.com/kariyer/acik-pozisyonlar

Alt kısımda görebileceğiniz şirket isimlerine tıklayarak açık pozisyonları görebilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

Güral Porselen’in kendi web sitesinde ise doldurabileceğiniz bir iş başvuru formu vardır. Bu formu doldurarak açık pozisyon ve ilanları beklemeden şirketin olası ihtiyaçları doğrultusunda size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Güral Porselen insan kaynakları adresini incelemek için: https://www.guralporselen.com.tr/insan-kaynaklari

Açılan sayfada sağ tarafta bulunan “İş Başvuru Formu” butonuna tıklayarak gerekli alanları doldurup başvurunuzu şirkete gönderebilirsiniz. Ayrıca çeşitli kariyer portallarını da inceleyerek şirketin açık pozisyonlarını görebilirsiniz.

Güral Porselen Açık Pozisyonlar

  • Bulaşıkhane Elemanı – Antalya: Yemekhanede kullanılan araç gereçlerin temizliğinden sorumlu olacaktır.
  • Aşçı Yardımcısı – Antalya: Mutfakta yemek hazırlığı için malzemeleri hazırlamak ve mutfak düzenini sağlamaktan sorumludur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*