Gözen Güvenlik Personel Alımı ve İş İlanları 2023

fatgpt

Gözen Güvenlik’te çalışmak isteyen adaylara müjde. Gözen Güvenlik bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Gözen Güvenlik personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Gözen Güvenlik Personel Alımı ve İş İlanları

Gözen Güvenlik Personel Alımı

Şirketimiz, Bina tesis güvenliği ve Uçak Özel Güvenlik alanlarında 20 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir. Türkiye genelinde, sekiz ilde havalimanları ile bir çok şehirde seçkin kurum ve kuruluşun güvenlik hizmetini veren şirketimizde hedefimiz sürekli gelişim, iyileştirme ve kurumsal deneyimimizle hizmette fark yaratmak, insan ve kalite odaklı yaklaşımımız ile müşterilerimiz ve çalışanlarımızın memnuniyetini sağlamaktır.

Şirketimizin, İstanbul Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanında vermiş olduğu Uçak Özel Güvenlik Hizmetinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip “ Güvenlik Görevlileri” arıyoruz.

Gözen Güvenlik İş İlanları

Gözen Güvenlik Hizmetleri ailesinde siz de yerinizi almak istiyorsanız, web sitemiz üzerinden İş Başvuru Formu’nu doldurarak şirketimize iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Şirketimizin sürekli gelişen ve kendini yenileyen yapısı içerisinde; işin gerektirdiği yetkinlikleri karşılayan ve emeği ile fark yaratacağına inanan adaylar; iş başvurularını web sitemiz üzerinden yapabilirler. Şirketimize yaptığınız iş başvurusu İnsan Kaynakları Müdürlüğü tarafından gizlilik prensiplerine uygun olarak veritabanımızda saklı tutulacaktır.

Pozisyon – Lokasyon Başvur
Servis Planlama Uzman Yardımcısı
İstanbul(Avr.)
Başvur
Ekip Planlama Uzmanı
İstanbul(Avr.)
Başvur
C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı
fatgpt
İstanbul(Avr.)
Başvur
Vize Pasaport Memuru
Muğla
Başvur
Tpss Belgeli Güvenlik Görevlisi
İstanbul(Asya)
Başvur
Vize Pasaport Memuru
Antalya
Başvur
Güvenlik Görevlisi
Antalya
Başvur
Güvenlik Memuru
Muğla
Başvur

Benzer İş İlanları

MAKALE YAZARAK PARA KAZAN

2 Comments

  1. Merhaba yaşım 27 boyum 1.83 kilom 76 fakat güvenlik kimlik kartım yok havaalanında şuan çalışmaktayım firmanız tarafından sertifika alma imkanım olursa sizinle çalışmak isterim

  2. Merhaba ben 43 yasinda emekli askerim. Ozel guvenlik kartim ve sertifikam vardir. Sizinle calismaktan gurur duyarim. Gurusmek dilegiyle.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*