Göltaş Çimento Personel Alımı ve İş İlanları 2023

fatgpt

GOLTAS-cimento

Göltaş Çimento personel alımı yapacak!

Göltaş Çimento iş başvurusu yaparak sizde Göltaş Çimento’ın gücünden güç alabilirsiniz. Göltaş Çimento personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Göltaş Çimento eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Göltaş Çimento insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Göltaş Çimento çatısı altında bizimle çalışmak istemenizden mutluluk duyarız.

fatgpt

Aşağıda belirttiğimiz koşullara göre form bilgilerini doldurarak iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiz. Dilerseniz sitemiz üzerinden açık olan pozisyonları görebilir ve iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

  • Sorulara dikkatle ve eksiksiz cevap vermelisiniz.
  • Formu doldurmanız, şirketimizi hiç bir taahhüt altına sokmaz.
  • Bu iş başvuru formunda vereceğiniz bilgiler, muhtemel bir hizmet aktinde esas teşkil edilecek ve bilgilerin doğru, eksiksiz ve gerçeğe uygun olduğu kabul edilecektir. Aksi taktirde hizmet aktinin ihbarsız ve tazminatsız fesh edileceğini bilmelisiniz.
  • Bu formu doldurup tarafımıza göndermeniz, işe alınmanız halinde firmamızın İnsan Kaynakları yönetmeliğine göre çalışmayı kabul edeceğinizi ve üç aylık deneme süresine tâbi olacağınızı teyit ve beyan ettiğinizi gösterir.
  • * ile işaretli alanları doldurmanız zorunludur.

Başvuru formu için tıklayın.

MAKALE YAZARAK PARA KAZAN

2 Comments

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*