Giresun G-City AVM Personel Alımı ve İş İlanları 2022

g-city-avm-personel-alımı

G-City AVM personel alımı yapacak!

G-City AVM iş başvurusu yaparak sizde G-City AVM’ın gücünden güç alabilirsiniz. G-City AVM personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan G-City AVM personel alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. G-City AVM insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Alışveriş merkezleri, günümüzde sadece alışveriş amacı ile gidilen mekanlardan çok, ziyaretçilere pek çok seçeneği bir arada sunan, konforlu, keyifli, rahat ortamlar sağlayan ve artık sosyal yaşamımızın vazgeçilmez bir parçasına dönüşen “yaşam merkezleri” haline gelmiştir.İşte bu yaşam merkezi 26 Kasım 2006 tarihinde Giresunda açıldı. Semerkant İnşaat Koll. Şti. tarafından yapılan bu alışveriş ve iş merkezinin adı G-CITY.

Bu çalışma karmaşık kentsel bir program ve konumdan yola çıkarak kentliye yaşam sevinci verebilecek bir çevre oluşturma çabasıdır. Kısaca bir “kent içinde kent” projesidir.

26 Kasım 2006 da açılan G-CITY , benzerleri içinde seçkin, üst düzeyde ve çekici bir alışveriş merkezi oluşturmak amacı ile tasarlanmış, dış ve iç mimari tasarımı ve imalatları üzerinde özenle çalışılmış bir alışveriş ve iş merkezi kompleksidir. Yaklaşık 4600 m2 büyüklüğünde bir arsa üzerinde toplam inşaat alanı 21.848 m2 olup Alışveriş Merkezi , Hastane  ve Konut  bloğu olmak üzere üç ana bölümden oluşmaktadır.

G-City AVM de bulunan mağaza sayısı oldukça fazladır, bunların içinde Zara, LC Waikiki, Mc Donald’s, Burger King, Adidas, adL Işık, Avea, Turkcell, Vodafone, Bershka, Burberry, Colin’s, Collezione, D&R, Damat, DeFacto, Deichmann, Derimod, Emo Optik, Flo, Hummel, Kiğılı, Koton, KFC, Lacoste, LC Waikiki, Levi’s, Loft, Mango, Mavi, MC Donald’s, Midpoint, Nike, Nokia, Polo, Polo Garage, Pierre Cardin, Robert’s Cafe, Saat&Saat, Sarar, Sbarro, Teknosa, YKM, Zara Home ve Zeki Triko ve daha fazlası.

Başvuru için tıklayınız.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*