Gezer Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Gezer’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Gezer bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Gezer personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

1968 yılından bu yana faaliyetlerine devam eden Gezer, farklı dönemlerde iş ilanı yayınlayarak, gereksinimlerini karşılamaktadır. Gezer personel alımı için başvurular online olarak alınmakla beraber, bir mülakat süreci de vardır.

Adayların ilk olarak Gezer iş ilanları konusunu her gün takip ederek, yeni hangi pozisyonların açıldığını incelemelidir. Bundan sonra ise genel nitelikler incelenerek, ne kadar uyum sağladığı görülmelidir. Eğer koşullar sağlanıyorsa başvuru kısa sürede yapılabilir.

Ön başvuru kapsamında olan Gezer iş başvurusu bitince, firmanın yetkilileri değerlendirme sürecine geçmektedir. Buradan olumlu dönen kişiler mülakata girebilmektedir.

Sektör Ayakkabı
Kuruluş Yılı 1968
Çalışan Sayısı 2500
Web Sitesi http://www.gezer.com/
Açık Pozisyon 6

Gezer Personel Alımı ve İş İlanları

Gezer Personel Alımı Yapacak

Gezer yılın farklı zamanlarında alım yapmaktadır. Bu nedenle bünyesine girerek çalışmak isteyen adaylar, düzenli aralıklar ile kontrol gerçekleştirmelidir. Eğer açılır ve başvuru tarihlerini kaçırırsanız, tek çözümünüz ikinci alımları beklemedir.

Firma, güncel olarak çok sayıda iş ilanına sahiptir. Bunlara kariyer siteleri üzerinden erişilebilmekte olup, başvuru da bu platformlar aracılığıyla gerçekleştirilebilir.

Gezer İş İlanları ve Açık Pozisyonlar

Gezer iş ilanları online sistemler üzerinden zorluk çekilmeden takip edilebilmektedir. İlanlar Kariyer.net üzerinde mevcut olup şöyledir;

 1. Mühendis: Üniversitelerin mühendislik bölümlerini bitirme, imalat ve üretim üzerine kariyer hedefleme ve analitik düşünmeye yeteneğe sahip olma gibi nitelikler aranmaktadır.
 2. Fason Üretim Yöneticisi: Makine ya da endüstri mühendisliği alanlarından mezun olma, üretim planlama üzerine minimum 3 sene deneyimi bulunma ve fason üretim hakkında bilgi sahibi olma gibi nitelikleri vardır.
 3. Muhasebe Uzmanı: İktisat ve işletme gibi bölümlerden mezun olma, muhasebe üzerine minimum 2 sene tecrübe bulundurma, analitik düşünebilme gibi nitelikler vardır.
 4. Yazılım Uzmanı: Bilgisayar mühendisliği ya da ilgili bölümlerden mezun olma, SQL bilgisine sahip olma, İngilizce bilme gibi nitelikler aranmaktadır.
 5. Mağaza Satış Danışmanı: Mağaza satışı üzerine 2 sene tecrübeli olma, danışman ya da sorumlu olarak çalışabilme gibi nitelikler vardır.
 6. Modelist: 40 yaşını geçmemiş olma, trendler ve moda üzerine ilgili, takım çalışması yapabilme gibi nitelikleri vardır.

Makale Yazarak Para KazanmakNo Pozisyonlar Lokasyon
1 Mağaza Satın Alma Uzmanı İstanbul(Avr.)
2 Modelist İstanbul(Avr.)
3 Grafik Tasarım Uzmanı İstanbul(Avr.)
4 İhracat Bölge Yöneticisi İstanbul(Avr.)
5 Üretim Yöneticisi Bolu
6 Makine Amiri Bolu

Kariyer.net üzerinde bu pozisyonları ayrıntılarıyla beraber görmeniz mümkündür.

Gezer İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Gezer iş başvurusu kendi sitesinden yapılabilmektedir. Bunun için şu işlemler uygulanmalıdır;

 1. Gezer resmi sitesine girin.
 2. Sağ üstte insan kaynakları üzerine tıklayın.
 3. Sağ taraftan iş başvuru formu üzerine tıklayın.
 4. Karşınıza gelen formu doldurarak, en alttan gönder üzerine tıklayın.

Böylece tüm işlemler başarılı bir şekilde tamamlanır. Kariyer.net üzerinden şöyle başvuru gerçekleştirilebilir;

 1. Kariyer.net hesabınıza giriş yapın.
 2. CV dosyanızı güncelleyin.
 3. Gezer profilini açarak, alt kısımdan hangi pozisyonların açıldığını görüntüleyin.
 4. Uygun olanına tıklayarak, inceleyin.
 5. Üst kısımdaki başvur butonuyla müracaat edin.
 6. Böylece başvuru işlemleri sorunsuz bir şekilde tamamlanır.

Böylece başvuru işlemleri sorunsuz bir şekilde tamamlanır.

Gezer Benzer İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*