Genpa Market Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Genpa Market, 1978 yılında kurulmuş bir perakende market zinciridir. Antalya’da kurulan marketler zinciri, kaliteli ve uygun fiyatlı market ürünlerini tüketiciye en doğru şekilde ulaştırmayı hedeflemektedir.

Antalya’da birçok semtte şubesi bulunan ve pek çok görevliye iş imkanı sunan marketler zinciri, yeni şubelerini de açmaya hazırlanıyor. Genpa Market bünyesinde görev almak isteyen kişiler için de birçok iş imkanı doğmuş oluyor. 

Genpa Market İş İlanları

Genpa Market iş ilanlarını genellikle yüzyüze yapmayı tercih etse de, gelişen teknoloji sayesinde artık farklı siteler aracılığıyla iş ilanlarını yayınlıyor. Başta ünlü kariyer siteleri olmak üzere, pek çok web sayfasında ve market zincirinin resmi web sayfasında ilanlar yayınlanıyor. Yeni şubelerin açılması ve dönemsel olarak yapılan iş ilanları sayesinde kişiler kolaylıkla bu ilanları takip edebilir.

Genpa Market başta reyon görevlisi ve mağaza görevlisi pozisyonu olmak üzere daha da üst seviyelerde istihdam sağlamak için farklı pozisyonlardan işçi alımı yapmaktadır.

Nasıl Başvurulur?

Genpa Market iş ilanlarına başvuruda bulunmak oldukça kolay. Öncelikle CV hazırlayarak ilgili iş ilanlarını incelemelisiniz. Ardından farklı sitelere de göz atarak, özellikle de iş ilanlarının yoğun olarak yayınladığı siteleri, inceleyerek işe başlayın. Bu sitelere detaylı şekilde göz gezdirdikten sonra başvuruda bulunmak istediğiniz pozisyona başvuru yapabilirsiniz. Peki bu süreç nasıl ilerliyor;

  1. Genpa Market iş ilanlarının bulunduğu bir web sitesini açın.
  2. Önceden hazırlamış olduğunuz özgeçmişi sitedeki ilgili kısımdan yükleyin.
  3. Sonrasında dilediğiniz iş ilanına giderek, ekranda yer alan başvur seçeneğine tıklayın.

Süreç oldukça kolay ve açık bir şekilde ilerliyor. İnternet üzerinden başvuru yapmak istemeyen adaylar, marketlerde yüzyüze olarak da başvuruda bulunabilir. Bunun için de yine müşteri hizmetleriyle iletişime geçerek, ihtiyaç olan pozisyonlar hakkında bilgi alabilirsiniz. 

Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Mağaza Müdürü
  • Reyon Görevlisi
  • Mağaza Personeli

Pozisyon Açıklamaları

  • Mağaza Müdürü: Markette bulunan diğer tüm çalışanların koordinasyonunu sağlamak.
  • Reyon Görevlisi: İlgili reyonlarda düzeni sağlamak ve ürün takibini gerçekleştirmek.
  • Mağaza Personeli: Marketteki genel düzeni sağlamak ve ilgili personelle farklı reyonlarda koordineli biçimde çalışmak.

Temel Bilgiler

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: 09:00-21:00

Alım Yapılacak Şehirler: Antalya

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*